Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez garázdaság volna?

Ez garázdaság volna?

Figyelt kérdés

Az egyik szomszédom egy fölényeskedő és lekezelő levelet írt nekem, mire én felmentem hozzá, bezörgettem, jól elküldtem a búsba emelt hangon, majd hozzávágtam a levelet. Nem léptem a lakásába, nem ütöttem felé vagy meg, nem is nyúltam hozzá, csak ennyi történt. Obszcén szavakat sem használtam, csak ilyeneket, hogy "öcsi", "haver", "kisfiam", "kispajtás".


Köszi a válaszokat!



2016. nov. 7. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha indokoltan írt neked levelet és abban semmi törvényileg kifogásolható nem volt. (Márpedig a szerinted fölényeskedő hangnem nem az) Akkor ő nem követett el semmit. Ebben az esetben simán feljelenthet és majd a rendprségen eldöntik te mit követtél el. De egyébként akár fenyegetőleg is veheti ezeket.


Javaslom fogj egy lapot írd össze a történteket, mert ha felejelent és behívnak tanúkihlgatásra vagy gyanustottként nem árt ha tudod a történetet, főleg hogy semmi maradandó esemény nem történt.

2016. nov. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!