Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Igaz, hogy ha adósságom van...

Igaz, hogy ha adósságom van akkor az igazoltató rendőr elveheti a forgalmi engedélyt illetve kivonhatják a forgalomból?

Figyelt kérdés
2016. dec. 23. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
A rendőrt kivonhatják a forgalomból. Egyébként a bénán megfogalmazott kérdésre a válasz: nem.
2016. dec. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vehetik el a forgalmi engedélyt.
2016. dec. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan sikerült az első válaszomat nullára értékelni?

A rendőrnek ehhez semmi köze, nem is értesül róla, semmiféle jogalapja nincs. Ha ilyen címen intézkedik, akkor ki kell csapni a rendőrségtől.

2016. dec. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem én voltam. én nem nagyon szoktam értékelni max. ha nagyon kirívóan kötekedő a válasz. de úgy látszik van akinél kevesebb is kiüti a biztosítékot. vedd ezt jelzésnek, hogy a kérdésed stílusa azért von némi kivánnivalót
2016. dec. 23. 15:00
 5/7 A kérdező kommentje:
*kivetnivalót
2016. dec. 23. 15:00
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Ez az egész nem a rendőrség dolga. Az önkormányzat vonja ki ha adósságod van felé, a NAV esetleg ha foglal mindig az autó náluk is az első dolog amit visznek, mert a legkönnyebben árverezhető. Viszont ha az önkormányzat kivonta a forgalomból és úgy kap el a rendőr természetesen elveszi a forgalmit azonnal.
2016. dec. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ.


Ha a kocsi mondjuk lízingelt, vagy hitelre vetted és nem fizeted akkor a bank felszólít, hogy szolgáltasd vissza. ha ezt nem teszed meg, automatikusan körözni fogják a kocsit.


Ha megfog ezzel a rendőr, nem csak a kocsit veszi el, de téged is előállítanak.

2016. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!