Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki feljelentett a...

Ha valaki feljelentett a rendőrségen kis értékű rongálásért, akkor mennyi idő múlva keres meg engem kb. a rendőrség?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
általában ez hamar megy, pár nap. esetleg pár hét.
2010. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, és mi van akkor ha az illető azt is mondja, hogy megütöttem, ami persze nem így volt. Az ő jó barátja ott volt, ő nyilván azt fogja mondani, hogy valóban megütöttem. Nekem nincs tanúm. Még azt is el tudom képzelni, hogy utána még kapott egyet-kettőt, hogy nyoma legyen és úgy mentek látleletet vetetni. Ilyenkor engem mi bizonyít?
2010. máj. 5. 12:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az ilyen látlelet kib@szott nagy szopatás,semmi sem bizonyítja hogy ki tette azt,mégis elfogadják!
2010. máj. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor bajba leszel, ugyanis semmi nem tudja bizonyítani hogy kiütött!Legalább is én úgy tudom!
2010. máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért elég érdekes ez így. Összeveretem valakivel magamat és a rendőrségen azt mondom, hogy x.y. vert meg. Ha nincs tökéletes alibije vagy tanúja, akkor ártatlanul megbüntetik egy egyszerű veszekedésért?
2010. máj. 5. 12:21
 6/11 anonim ***** válasza:

azért általában kiderül az igazság. a rendőrök nyomoznak, lehet szembesítés is.

nem csak úgy van, hogy ő azt mondja összeverted, látlelet, és így hagyják.

ha nem te tetted, állj ki az igazad mellett.

2010. máj. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Dehogyis, a dolgok azért nem így mennek.Ha te az ellenkezőjét állítod és azt mondod, hogy nem te ütötted meg, akkor nyomoznak.Ha ennyivel el lenne intézve, sok ártatlan ember ülne dutyiba.
2010. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Na meg szerencsére itt a DNS meg társai, modern világot élünk már.Könnyű kideríteni, hogy ki ütött.
2010. máj. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is ebben bízom. Mellesleg a rongálás is annyi, hogy behorpadt egy fém tároló, amit egyetlen mozdulattal vissza lehetett pattintani. Tyúkper lesz ez az egész. Kész röhej.
2010. máj. 5. 12:37
 10/11 anonim ***** válasza:
ha ez így van, akkor ne aggódj, a rendőrök is látni fogják, akkor viszont még ügyészségre sem fog kerülni az ügy.
2010. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!