Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ittas vezetéssel kapcsolatban...

Ittas vezetéssel kapcsolatban érkezhet vádirat? Köszönöm előre a válaszokat! 20/f

Figyelt kérdés

2017. jan. 16. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne érkezhetne? Ha az ittasság mértéke már bűncselekmény kategóriába esik, akkor igen.
2017. jan. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Én nem a vádiratot várnám. Erkölcsileg ítélném el az illetőt. Soha többet nem engedném az életben még szamarat sem vezetni. 40 éve járom a közutakat felelősséggel. Minden baleset szörnyűségekkel jár. De a leg vissza taszítóbb amikor a felelőtlen alkoholisták miatt szenved valaki kárt, lesz nyomorék, vagy veszíti el hozzátartozóját. Minden ilyen esetet SZÁNDÉKOS EMBERÖLÉSI KÍSÉRLETNEK nyilvánítanák a BTK-ban.
2017. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm a választ! Másodiknak meg a semmit. Ez az oldal azért van, hogy kérdésekre választ kapjunk...Nem azért, hogy ítélkezzen az egyik a másik felett...
2017. jan. 22. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Első vagyok,s osztom a második véleményét.
2017. jan. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
65%
Nem vádoltam senkit! Köszönöm az 1-es támogatását. Ha annak aki ilyen kérdést, feltesz meghalna családtagja olyan felelőtlen vezető miatt aki nem tud nemet mondani ha iszik (vagy drogozik) hogy ne vezessen, talán más lenne a reagálása az első bejegyzésemre! Kettes voltam újra.....
2017. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek ha iszik ne vezessen senki, hangsúlyozom ha iszik...dehogy én beverek 4 sört + pár felest délután 5-kor és másnap délután 3-kor kocsiba ülök..-miközben aludtam, ettem, pihentem és utolsó korty után eltelt 22 óra..ha megállítanak ne vegyenek már egy kalap alá azzal aki rögtön pia után atom készen volán mögé pattan! Nagyon nem ugyanaz a kettő!


Ha iszik ne vezessen..de ez a matekozás tönkre tudd vágni egy szülinapi partyt vagy szalonnasütést, mert még 15-20 óra múlva is rettegjen az ember a szondától + zsaruktól!


Ja igen tudom ha iszik valaki vasárnap pár sörikét majd szerda-csütörtökökön üljön volánhoz! ez egy vicc!

2017. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kedves 6-os! Azt senki nem mondta hogy napokat kell várni ivás után. Mindenki maga érzi és tudja hogy amit ivott az még vagy már nem befolyásolja károsan a vezetésben. Attól hogy én egyáltalán nem iszom alkoholt, nem vagyok elfogult azokkal szemben akik élnek vele. Mindenki maga felel azért amit tesz, de ha felelőségre vonják ne ágáljon a szankciók miatt.
2017. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!