Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy 17 éves, akinek minden...

Egy 17 éves, akinek minden okmánya megvan hozzá köthet telefonszolgáltatónál szerződést?

Figyelt kérdés
Most az okokat nem részletezném, vennék egy sim kártyát mobilszámmal és ugye szerződést kell kötni neten/telefonon/személyesen az adott szolgáltatóval erről, és ott kell lennie személyinek, és lakcímkártyának. Ha nekem mindenem meg van köthetek velük v nem (nem vagyok 18)?

2017. jan. 24. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Nem, amíg nem nagykorú, addig nem köthet szerzödést, mert nem lenne érvényes.
2017. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Köthetsz, hogyne.
2017. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
úgyértem, hogy pl vodafon-nál néztem online szerződéskötést és ott ez a nagyon biztonságos pipáld be h nagykorú vagy dolog van, a kérdés az, hogy ha bepipálom, van-e olyan okos a gép, hogy feltűnik neki a szül. dátumból, hogy nem vagyok v pont leszarja?
2017. jan. 24. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne bexeld, hogy nagykorú vagy, ha egyszer nem vagy az.

Semmi szükséged trükközésre, a vodafone és más szolgáltató is szerződni fog veled.

2017. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kovpet ***** válasza:

De miért nem a szolgáltatótól kérdezed ezt meg?

Felhívod őket és megmondják.

Ha nem lehet kiskorúként szerződni, akkor úgysem fogsz tudni, mert nyilván ellenőrzik. Ha meg lehet, akkor nincs gond.

2017. jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Köthetsz, de csak feltöltőkártyás sim kártyára.

Előfizetéses szerződéshez szülői hozzájárulás szükséges.

2017. jan. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!