Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kaphatok e valamiféle támogatást?

Kaphatok e valamiféle támogatást?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, nappali tagozatos főiskolás, illetve távoktatáson is tanulok egy másik iskolában. ehhez 4 órában dolgozom, hogy a tandíjat fizetni tudjam.

motorbalesetben (saját hibámból) elvesztettem az egyik lábamat térd alatt. jelenleg még édesanyámmal élek, szeretnék elköltözni. a munkahelyemen kb 140 000ft-t keresek meg egy hónapban.


szerintetek jár nekem valamilyen támogatás a sérülés vagy bármi más miatt? bár tudom hogy nem tűnik kevésnek a 140 000ft de a gyógyszerek, kötszerek, tandíj, tankönyvek nagy részét elviszik. a maradékot meg félre kell tennem protézisre, mert nem fizeti 100%ban a TB.


ja azt kifelejtettem van egy 9 éves autó a nevemen.


a válaszokat előre is köszönöm!


2010. máj. 18. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
hali, bocs nem akarlak megbántani, de 140ezret keresel,9éves autód van,más 1-2-3 gyermekes egyedül álló anyák 60 ezer forintból tartják el a családot + a lakást...nem értem milyen támogatást szeretnél
2010. máj. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

mondjuk olyat, hogy a protézis 3millió forintba kerül, ennek csak 2/3-t fizeti a tb. ha szeretnék aktív életet élni akkor több különböző protko is kell. pl ezért.


de nagyon szépen köszönöm: HOGY A KÉRDÉSRE ADTÁL VÁLASZT!!!!

hasznos volt..

2010. máj. 19. 15:02
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

első vagyok...nem írtam konkrétan hogy nem valószínű hogy kapsz,azt hittem le tudod szűrni a választ a soraimból,bocs tévedtem...

de a pármillás beavatkozásokra lehet hogy kapsz, csak úgy tetted fel a kérdést hogy mindenapi életben kaphatsz e támogatást, nem a 3 millás protkóhoz.

2010. máj. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de ha nincs még most se ötleted, hogy mit és hogyan lehet igényelni, csak azt írod, hogy lehet, hogy kaphatsz, akkor minek írsz?

szerinted ezzel előrébb lettem?

azt, hogy talán lehet, azt én is tudom. légyszi akkor válaszolj, ha azt érdemben tudod tenni.

2010. máj. 19. 16:47
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem kifejezetten a témához tartozik, de valamennyire mégis: Egy családnak elfogyott a pénze kisgyermekük kezelésére. Valami csúnya betegsége volt a kisgyereknek.

Igénybevették volna a TB-támogatást. Elutasították,mondván, hogy nincs esély a gyógyulásra.

Rá egy hétre mi a hír? Egy köcsög nővé operáltatta magát, mert nem érezte jól magát a bőrében. A lényeg: A TB

100%-ban támogatta!!!

Szóval, szerintem próbáld meg, szemét világ van, de hátha kapsz valami támogatást. Valami rehabilitációs intézet biztos segít, lehet, hogy nem pont a lakóhelyed környékén, de ha segítenek, akkor lényegtelen hová kell menni érte.

2010. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egészségügyi minisztériumban kapsz a legbiztosabban választ. keresd meg őket ajánlott levélben.
2010. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, ezt megpróbálom
2010. máj. 25. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!