Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kerülhet börtönbe?

Kerülhet börtönbe?

Figyelt kérdés

Minden tanács és lebeszélés nélkül szeretnék választ kapni:)

Anyukam egyedul nevel és ha halálra éheztetem magam az ő tudta nélkül felelősségre vonhatják a halálom után úgy hogy nem az ő hibája?

Vagy hagyjak egy levelet amiben tisztázom a dolgokat az segítene?



2017. okt. 25. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez a te felelősséged.
2017. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha elmúltál 18 éves, akkor olyan hülyeséget csinálsz, amilyet csak akarsz. Alatta viszont ő tartozik érted felelősséggel. Egyébként meg miért utálod anyádat ennyire, hogy ekkora fájdalmat akarsz neki okozni?
2017. okt. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok még 18 és nem utálom csak ez már sok nekem
2017. okt. 25. 16:28
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem vagy mèg 18 èdesanyádnak jó nagy bajt ès nem mellesleg bánatot okozol!!!!!
2017. okt. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
#4 Ne zsarold már érzelmileg a kérdezőt! Törődj a saját nyomoroddal hülyegyerek!
2017. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mivel az ő gyámsága alatt vagy, ezért természetesen felelősségre vonnák és nagy valószínüséggel börtönbe zárnák. Akkor is, ha hagysz egy levelet, hogy direkt csináltad, mert ugye egy felelős szülő mellett nem halhatsz éhen..
2017. okt. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Aki zsarol, az nem èn vagyok. A saját ,,nyomoromat,, pedig nem írtam ki. Kèrdezett. Válaszoltam. Ennyi. Ha idegesít vegyèl be bogyót, vagy idd meg a napi adagodat:)
2017. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!