Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehetséges elérni önkormányzat...

Lehetséges elérni önkormányzatnál, hogy helyileg tiltsák be a lignittel való fűtést?

Figyelt kérdés

Gyanítom sok embernek nem lesz újdonság, hogy rettentően egészségromboló. Ráadásul a bűztől nem lehet megmaradni. Még a lakásban is érezni... A hálószobába vettem egy Xiaomi légtisztítót, de az egészet házba nyilván nem tudom ezt megoldani.


[link]



2017. nov. 7. 17:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű.
2017. nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Lehet van aki csak azt engedheti meg magának. És ő se fagyhat meg. Te meg nyitott sblaknál vagy télen is. Nehogy már érződjön a házadban a lignitfüst szag.
2017. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Gyere ide és nézd meg magad. Csukott ablaknál is érződik. Nyugdíj mellett is dolgozik a csávó... Feleségének is volt keresete. Olaszországban jó munkája van a fiának, hagyjuk ezt szegények nem fagyhatnak meg szöveget. Egyébként sem ment fel senkit az egészségkárosító tevékenység alól, ha nincs pénze. Mert ő szegény én meg legyek súlyos beteg? Ugyanmár...
2017. nov. 7. 19:40
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Egy ablakcsere már rádférne. Akkor nem éreznéd. Ennyire nem érdekel az egészséged?
2017. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nyilván gyűjtök rá...
2017. nov. 7. 20:02
 6/15 A kérdező kommentje:
Az 50 ezres légtisztítót sem poénból vásároltam meg.
2017. nov. 7. 20:02
 7/15 anonim ***** válasza:
aztán majd átérnek a gumi,műanyag kombóra és visszasírod a lignitet
2017. nov. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Műanyagot tilos égetni, mégiscsak könnyebb jogi úton fellépni ellene. Persze nem egyszerű... De a lignit ráadásul még törvényes is.
2017. nov. 8. 16:41
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Neked nincs pénzed ablakra neki nincs pénze normális tüzelőre. 1:1
2017. nov. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Csak azzal, hogy nekem egyelőre nincs pénzem kicserélni a nyílászárókat nem okozok egészségügyi problémát más embereknek a környezetemben. Ti direkt nem akarjátok érteni?
2017. nov. 8. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!