Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 16 évesen dönthet az ember,...

16 évesen dönthet az ember, hogy akar-e antidepresszánst szedni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 12. 19:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Ha orvos írta fel, nem ajánlom, hogy ne szedd. Az életed múlhat rajta.
2018. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nincs szükségem rá. Pomt ez tenné tönkre az életem, ha beszedném.
2018. febr. 12. 20:04
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Dönthetsz, nem kell szedned, ha nem akarod.
2018. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
És, ha apám mégis beadja esetleg az italomba keverik? Mert ők ezt nem értik meg?
2018. febr. 12. 20:08
 5/19 anonim ***** válasza:
14%
Ha felírták neked mert pl debil vagy akkor beadhatják neled. Lehet közveszélyes vagy . Ok nélkül alarják szedetni veled? Amtidepresszánst csak ideggyógyász szakvéleményre írhat ki háziorvos is. Ha nektek van valakinek kiírták. Ha mem neked kelentsd fel a szüleidet a gyámhatóságnál
2018. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Honnan veszed, hogy tönkretenné az életed??? Valami szcientológus agymosáson estél át?
2018. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem "debil" vagyok, sem közveszélyes sem.

Szorongásra írtàk ki, de nem tartom megalapozotnak. Illetve hitelesnek sem. Anyàmék előtte telefonon lebeszéltek mindent. Nekem csak aznap reggel szóltak, hogy megyünk valahova.

Én érthetően megmondtam, hogy nem óhajtom ezt szedni. Így is joguk van belekeverni az italomba?

2018. febr. 12. 20:16
 8/19 A kérdező kommentje:

6-os olvastad a mellékhatásait?????

Illetve ha nincs szükségem rá, feleslegesen nem mérgezem magam.

2018. febr. 12. 20:17
 9/19 anonim ***** válasza:
37%

Ha erőszakkal, vagy alattomos módon kisérlik meg beadni, akkor az egyetlen dolog amit tehetsz, hogy elmész a gyámhatóságra és ott elmondod mi történt.


Aki írta, hogy csak ideggyógyász írhat fel nyugtatót, az téved. Pszichológus, vagy háziorvos is felírhat ilyesmit, bárki, akinek gyógyszerfelírási joga van.

2018. febr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%
Ha szüleid és egy orvos is egybehangzóan indokoltnak látja, valami oka csak van... Minden gyógyszernek lehet(!) mellékhatása - amelyiknek nem, annak leginkább hatása sincs -, de amíg nem szeded, nem tudhatod, jelentkezik-e bármelyik is. Akkor is lehet, hogy gyógyszerváltással orvosolható a probléma.
2018. febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!