Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért küldött ilyen levelet a...

Miért küldött ilyen levelet a munkaügyi központ?

Figyelt kérdés

Amikor kell jelentkezni, mindig megyek, multhéten nem tudtam, de telefonáltam és azt mondták, hogy 8 napon belül ha megyek nincs semmi gond. Voltam is 2 hete kedden, vagyis 30-án.

Ma kaptam egy olyan levelet, hogy törölnek a nyilvántartásukból, mert visszautasítottam az allasajanlatukat. Mikor kaptam tőlük email címet, hogy jelentkezzek munkára, mindig elküldtem oda az önéletrajzom, ha nem is rögtön, egyrészt máshova is küldtem, másrészt sajnos a telefonom nem működik már a legjobban, de elküldtem, és soha nem kaptam visszajelzést, volt ahova kétszer is elküldtem.

Január 24-től töröltek elvileg, 30-án bent voltam és egy szót sem szóltak, minden úgy volt, ahogy azelőtt.

Holnap bemegyek a munkaügyibe, de addig is szerintetek ez most mi?



2018. febr. 13. 16:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Pontosan azt írták, hogy az allasajanlatukat nem fogadtam el
2018. febr. 13. 16:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert rossz voltál.
2018. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt csak ők tudják mwgmondani
2018. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd ők elmondják a részleteket.
2018. febr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Az orbánrencer ki akar lökni magából. Ez munkaalapú társadalom.
2018. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A felajánlott munkánál nem kell önéletrajzot küldeni, hanem a felajánlott munkát el kell fogadni, tehát ott már csak munkába kell állni. Ajánlottak neked ilyet? Ha igen, te meg nem éltél vele, akkor nincs miről beszélni. Vagy ha elküldtek volna téged egy megbeszélésre és te nem mentél el, megint nincs miről beszélni.
2018. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem ajanlottak egyszer sem ilyen munkát. Munkalehetőséget ajánlottak, ahova jelentkeztem, de nem kaptam visszajelzést.
2018. febr. 13. 19:18
 8/8 A kérdező kommentje:
Tehát adtak egy elérhetőséget, amin tudok jelentkezni az állasra és ennyi.
2018. febr. 13. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!