Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tett már valaki ismeretlen...

Tett már valaki ismeretlen ellen facebookos zaklatásnak feljelentést? Mire lehet számítani? Mennyi idő mire lesz valami az ügyből?

Figyelt kérdés
20 különböző profilrol írtak.
2018. febr. 13. 19:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Már kérdezted. Ne a rendőrökkel szórakozz hanem a facebooknak jelentsd és ha szerencséd van bannolják.
2018. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ugyanaz az ember írt 20 különböző profilról? Vagy egy társaság nekiállt csesztetni?
2018. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ugyanaz az ember. De nem tudjuk mert alprofil. Ezért tettem feljelentést.
2018. febr. 13. 19:49
 4/14 A kérdező kommentje:
Mindegyik megszűnt azota de 90 napig a face tárolja az adatokat
2018. febr. 13. 19:49
 5/14 anonim ***** válasza:

nem fognak ilyennel foglalkozni, hacsak nem fenyegető üzeneteket ír vagy pedofília van benne akkor már komolyabban veszik a dolgot.


Esetleg ha nincs jobb dolgod beperelheted, minden bizonyára nyernél is de hosszú időbe telne és rengeteg pénzedbe

2018. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Már bepereltem. Az összes üzenetet odaadtam nekik ahol látszik az URL cím. Elvileg kikérik a facetől az Ip-t aztán a szolgáltatótól, hogy ki írt. Arra vagyok kiváncsi, hogy ez mennyi idő, és mit kap az illető.
2018. febr. 13. 21:32
 7/14 anonim ***** válasza:
Az ugyed prioritastol is fugg, meg termeszetesen attol h mikor tudjak elerni a facet es a szolgaltatot. Kivancsi leszek, irj mindenkepp
2018. febr. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hát erre én is kíváncsi vagyok. Meg a zaklatás tárgyára is.

Fenyegetés, szexuális, pedofil... vagy konkrétan miről van szó- Csak úgy viszonyításképpen. És arra is, hogyan jártál el, hogy ezt elérd.

Ennek megírására már csak azért is buzdítalak, mert biztosan sok sorstársad van, akinek ez nagy segítség lenne.

+ kérlek, írj kulcsszavakat a kérdésedhez, ezt utólag is megteheted, így jobban rátalálnak az érintettek.

Facebook, zaklatás, internetes zaklatás

2018. febr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Te vagy hülye hogy ilyenekkel foglalkozol. Letiltod és jónapot kívánok.
2018. márc. 2. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett belőle?
2021. febr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!