Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magánvád + közvád! Mi lesz a...

Magánvád + közvád! Mi lesz a tárgyaláson?

Figyelt kérdés

Két idiótának benyomtam párat, rendőrt hívtak... az eljárás ellenem garázdaság miatt indult meg + a ,,sértettek" tettek magánindítványt.


Garázdaság + 2 rendbeli könnyű testi sértés


Az ügyet nem rég kapta meg az ügyész... most akkor a tárgyaláson a vádat az ügyész + a 2 sértett fogja képviselni?



2018. jún. 24. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
És még te idiótázol másokat?
2018. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezek a figurák tavaly becsaptak, átvertek, lejárattak, alaptalanul feljelentettek becsületsértésért, megérdemelték azt a pár pofont... többet is érdemeltek vna és ha egy sötét sikátorban lettünk vna, kaptak is vna...
2018. jún. 24. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen ez a csúnya XXI. század. Mindenkinek mindenhez joga van, és aki jobban hisztizik az nyer.


Most kedves első, mit számít egy pofon vagy egy öklös? Sokkal de sokkal durvább, károsabb és mocskosabb dolgokat lehet csinálni a másikkal ezen kívül, amivel sokkal nagyobb kárt okozol úgy, hogy nincs is fizikai kontaktus.


Én nem a kérdezőt védem, de nagyon túl van manapság értékelve ez a verekedősdi. Valaki igenis megérdemli, hogy szájbaverjék..

2018. jún. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Meg ez a garázdaság... a szövege alapján szinte bármilyen bűncselekményt bele lehet sorolni.


Nekem sem kenyerem az erőszak, de a pasi tavaly a saját házamban akart agyonverni, még nekem kellett kimenekülni. De én vtam olyan jófiú, hogy a kiérkező rendőröket már elküldtem, mert addigra lenyugodott és ugye én nem akartam Neki rosszat...



Ők meg fizettek is a magánvádért, mert ugye az nem ingyenes, hogy én bajba kerüljek! Isten óvjon attól, hogy ha ott lesznek a tárgyaláson, hogy pofán ne verjem Őket!



Meg látom, hogy másoknál az ilyen ügyeket gyorsítva lerendezik vádemelés elhalasztással, ezen meg már három hónapja csücsörögnek meg 2 elme orvosi vizsgálat is volt... de bocsánat, nyilván olyanok ellenségének nem jó lenni akinek ki tudja hol vannak cimbijei...

2018. jún. 24. 19:26
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaah, de nem is ez volt a kérdés!
2018. jún. 24. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Ügyész ilyenkor átveszi.
2018. júl. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna elküldeni a rendőröket. Ha valamibe belekezdesz, vidd végig. De mondj el szépen mindent, és bizonyítsd, amit csak lehet (ügyvéd).
2018. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!