Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Adatvédelmi problémák a...

Adatvédelmi problémák a gyk-n? Meg tudom nézni hogy a rejtett felhasználók miket írtak ki, miket szóltak hozzá?

Figyelt kérdés

Igaz hogy nem kötelező névtelenséget biztosítani, de mégiscsak ezzel reklámozza magát a weboldal hogy névtelenül kérdezhetsz. A többi weblapon is névtelenül írsz mert nem a valódi neveddel regisztrálsz.


Egy elég egyszerű kis módszerrel meg tudtam nézni hogy az 1ik felhasználó milyen kérdéseket írt ki, miket kommentelt itt gyk-n. Így elég sok minden azonnal ki is derült róla. Ő meg azt hiszi hogy semmit se tudok.


Nem azt mondom hogy mindig működik de van hogy igen. Ez most így mi? (remélem nem töröltetik a kérdést csak azért mert rossz fényt vet a weboldalra)



2018. júl. 25. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd fel a kapcsolatot az adminokkal. De hogy látod? Rákattintasz a névre és végig kiadja a valaszait meg kérdéseit? Hogy néz ki? Lehet egy ilyen admin kezelőfelületet látsz?
2018. júl. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem, de nem írom le mert biztos hogy próbálkoznának vele a rosszindulatú emberek.


Adminok? Szerintem tudnak róla, nem hiszem hogy érdekli őket.

2018. júl. 25. 11:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtetted hozzátenni, hogy olyan felhasználókról van szó, akiknek valaha publikus volt itt a neve, és utána tették át anonimra magukat.
2018. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
51%
Ha azt gondolod, hogy a valódi nevem az, amit itt egy sorral feljebb látsz, akkor nagyon buta vagy :)
2018. júl. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó és ennek van valami jelentősége? Nem véletlenül rakták magukat rejtettbe, ők azt hiszik hogy teljesen névtelenek itt. Akkor a felhasználó a hibás mert elhiszi amit a weboldal ír?


Én már régóta mondom, hogy ez a weboldal elavult. 2006 óta az interneten, azóta nem is fejlesztették. Szerintem ez egy elég nagy hiba amit soha nem fognak kijavítani.

2018. júl. 25. 11:46
 6/6 A kérdező kommentje:

"Ha azt gondolod, hogy a valódi nevem az, amit itt egy sorral feljebb látsz, akkor nagyon buta vagy :)"


Te meg még butább mert még szöveget értelmezni se tudsz. Írtam én olyat hogy tudom a felhasználók VALÓDI nevét? Pont azt írtam hogy máshol se kell megadni. Legalább értenéd amit írok mielőtt válaszolsz ._.'

2018. júl. 25. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!