Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő múlva fog látszódni...

Mennyi idő múlva fog látszódni az eredmény?

Figyelt kérdés

Nagyjából fogalmam sincs, hogy jó kategóriába írok e. Szóval az elmúlt hetekben kicsit szedtem magamra, eddig is figyeltem a mozgásra, hetente 2x tornáztam, de a munka eléggé sok erőmet elveszi sajnos. Szóval most azon kezdtem el dolgozni, hogy naponta vagy legalább minden másnap minimum egy óra intenzív torna (appok és videók segítségével), rengeteg vizet iszok (2.5 liter meg van úgy estére). Leginkább a hasam és a combom azok a pontok, amik nagyon zavarnak, és sajnos ha nem látok fejlődést hajlamos vagyok abbahagyni, pedig tudom, hogy nem elég neki 1-2 nap/hét.

Szóval ezt elkezdtem másfél hete, egy napot tűztem ki, amikor egy kis nasi belefér (vasárnap), az alkoholt is mellőzöm (mondjuk eddig sem ittam sokat).

Szóval az lenne a kérdésem, hogy mennyi idő míg látható lesz az eredmény? Mit tudnátok még javasolni a lapos has eléréséhez? Előre is nagyon köszönöm a segítséget!



2019. aug. 26. 07:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Az etrendeden is változtattál?
2019. aug. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, csak az lemaradt. Több zöldséget, és gyümölcsöt eszek, az olajos és zsíros dolgokat elhagytam, és leginkább csirkét eszek. Édességet egyáltalán nem, a rendes cukor helyett nádcukrot használok, és figyelek a tápanyag bevitelre.
2019. aug. 26. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!