Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen érzés erősnek lenni?

Milyen érzés erősnek lenni?

Figyelt kérdés

Oké, ez nagyon tágan értelmezhető, megfoghatatlan vagy éppen idióta kérdésnek tűnik, de engem akkor is érdekel. Milyen érzés erősnek lenni? Mikortól számít valaki erősnek (fizikai értelemben véve)? Nem olyan régen kezdtem el készülni a félmaratonra és ilyen dolgok foglalkoztatnak, úgyhogy gondoltam megkérdem. (Ja, és szerintetek érezni fogom, hogy fejlődök?)

Előre is nagyon köszönöm a rendes válaszokat és azokat az embereket, akik nem néznek helyből hülyének. :)


18/L



2019. nov. 12. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mien értelemben erösnek??
2019. nov. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A félmaratonra állóképesség kell. Aki le tudja futni, nagyon jó az állóképessége. Aki meg nagy súlyokat tud emelni, nagyon erős. A kettőnek semmi köze egymáshoz. A maratonfutók nem tudnak 200kg-al guggolni, a 200kg-al guggolók meg nem tudnak maratont futni...
2019. nov. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó érzés, érezni fogod a fejlődést. Ne felejtsd el hogy ne csak a gyengébbekhez viszonyítsd magad, hanem az erősebbekhez is. Így elkerülheted, hogy hamar elhidd magad.
2019. nov. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Erős ? Amikor aktívan boxoltam, nem voltam erős . De magabiztos voltam.
2019. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég király bár lehetnék még erősebb....kézilabdás vagyok és pl tesin rettegtek tőlem amikor kidobóztunk.
2019. nov. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!