Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valóban a futás a leghatékonya...

Valóban a futás a leghatékonyabb mozgástípus? A magasságom 163cm a súlyom 60 kg. mennyi lenne az ideális? Hogyan fogyhatnék hatékonyan és gyorsan?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 17:43
 1/9 anonim válasza:
Igen a futás a legjobb, meg a bicaj és az ugrálókötél. Legalábbis szerintem. Sztem most sincs nagy baj a súlyoddal. Nekem napi fél óra futás nagyon jót tett 1 hét alatt 5kg-ot fogytam és sokkal feszesebb a bőröm is. Úgyhogy hajrá...
2010. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha lány vagy akkor kicsit duci, fiúnak elég.

egyébként a legtöbb izmot (egyszerre) megmozgató sport az úszás.

2010. júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

off: 1 hét alatt 5 kg???? hát azt meg hogy csináltad?


kérdésre: én is járok futni, hetente 3-4-szer, min. 40 percet. Ha mellé még csinálsz (közvetlen futás után) valami alakformálást, na, akkor lesz hatékony. És persze, odafigyelsz az étkezésre.

2010. júl. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bauxitfőzelék válasza:
100%

1 hét alatt 5 kiló csak nagyon kezdő és - túlsúlyos embernél lehet elég jó kajával és edzéssel.

Az inkább víz meg ilyesmi lehetett.

Heti 1-1,5 kiló a reális és ésszerű cél.

2010. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bauxitfőzelék válasza:
100%

Ja hogy a kérdésre is válaszoljak: futás és gyaloglás a leghatékonyabb talán.

Pulzust kell figyelni: 120-140 között kb, ott éget már zsírt, de még nem használ szőlőcukrot (izomból).

2010. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:
Leghatékonyabb zsírégetés a súlyzós edzés. Magas a kalóriafogyasztó hatása, ráadásul az edzés utáni magasabb oxigénfogyasztás ennél a mozgásformánál a leghosszabb ideig tartó.
2010. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21:38 ez még nekem is új:) lehet is indítani az új kérdést pro kontra.
2010. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 18:29:

Heti 1-1,5 kg is sok ha egy 100 kilónál nem nehezebb emberről van szó. Egészségesen, mozgással, évi 10 kiló a reális és később is megtartható.

2010. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én írtam még azt, hogy 5kg-ot fogytam egy hét alatt, és nem vagyok vagy voltam túlsúlyos 162cm és 55kg-ról 50-re fogytam le. De enni ugyanannyit ettem, csak mondjuk este 8után nem. Egyébként nagyon sokat zabálok, csak gyors az emésztésem :) l/18
2010. júl. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!