Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futáshoz passzos, vagy bővebb...

Futáshoz passzos, vagy bővebb ruha ajánlott késő őszre és télire?

Figyelt kérdés

Futáshoz passzos, vagy bővebb ruha ajánlott késő őszre és télire?

Ti mit ajánlotok?


L-es a méretem pl. ingekből, de egyik téli futókabát nagyon lógott rajtam L méretben, ráadásul fogyás is várható nálam hamarosan.

A M méret passzos, látszik benne a pocakom, de ezt vettem meg, számítva arra, hogy most sokat fogok futni, és ismerve magamat ez nagyon le fogja égetni a pocakomat.

Még holnap visszavihetem, és kicseréltethetem, de vajon jól tenném? Ha kipróbálom aktívan, már nem fogják visszacserélni.


2019. nov. 23. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én megtartanám és az lenne a motiváció, hogy minél előbb eltűnjön az M-es méretben a poci. :D
2019. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is így gondolkoztam mindig. Ha nagy a pocak, nem a nagyobb ruhát kell megvenni, hanem a pocakot leadni.


Pár éve már fogytam 20 kilót fél évnyi futástól, csak elhanyagoltam magam :)

2019. nov. 23. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig a passzos, mindegy az évszak. Ha bővebbet veszel fel, azalatt megizzadsz, a passzos meg elvezeti az izzadságot. Plusz nincs zavaró dörzsölés.
2019. nov. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Így pár nap után, nagyon bevált a ruha, amit vettem! :)
2019. nov. 29. 07:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemes venni egy set megfelelő tactikai ruházatot.
2019. nov. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!