Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csinálnátok nekem edzéstervet?

Yayoy kérdése:

Csinálnátok nekem edzéstervet?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok 175 cm magas 60 kg lécci valaki dobjon nekem össze 1 edzéstervet előre is köszi.
2010. júl. 21. 21:23
 1/9 clint ***** válasza:

nem.

és tudod miért. Mert létezik google, és be tudod írni, hogy "edzésterv".

És talán ott edzők általi edzésterveket is találsz nem pedig olyanokét akik itt névtelenül, arctalanul állitanak össze.

Ugye?

2010. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem . Keress egyet
2010. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kezdőknek:heti 3 nap napi 2 izomcsoport 3-4 gyakorlattal 1 izomcsoportra 4es ismétlésekkel

Gyakorlatok itt: [link]


Gondolom kezdő vagy így a sorozatok között minimum 1 perc pihenőt tartsál


Étrend itt: [link]

2010. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hopp rosszul írtam nem 4es ismétlés:D4es széria 10-12es ismétléssel
2010. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
clint igazad van de nincs a környéken semmi kondi terem úgyhogy csak otthon tudok edzeni van otthon felszerelésem de nem nagyon komoly felszerelés ezért nem tudok csinálni akármilyen gyakorlatot ezt elfelejtettem beírni a kérdésbe bocs és nézegettem a google-n de mivel nem tudok minden gyakorlatot elvégezni és nem akarok belepiszkálni az edzéstervbe azért kértem segítséget itt amúgy fél éve eddzek otthon de eddig nem nagyon foglakoztam az égésszel...
2010. júl. 21. 22:07
 6/9 clint ***** válasza:

nos akkor ezt is oda kellett vna írni, és igy már más.

Mert az edzéstervet kérek jellegü kérdések után mindenki konditeremre gondol.

írd le milyen gépeid vannak és megpróbálunk kibogozni valamit.

2010. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
48%

Figyelj en is itthon gyurok mar lassan fel eve es mar baromira van latszata.Lenyomsz napi 100 fekvotamaszt, 50-70 felulest, ha van sulyzod azzal is csinalhatsz(en pl. sulyzo nelkul gyurok amiota elkezdtem, minden csak termeszetesen semmifele eronovelo szteroidok meg ilyen baromsagok).Van meg egy gyakorlat amit hasznalok bar nehez igy elmagyarazni.

1.Szal leulsz az agy szelehez a padlora.

2.A kezeidet hatrateszed az agy szelere

3.A labaidat kinyujtod egyenesen

4.Es karoddal nyomod magad le fel

Ez a gyakorlat a honalj allatti hatizom reszre van es csodakra kepes elhiheted.Nekem nagyon bevalt.Nem tom mennyire volt ertheto de jobban nem tom elmagyarazni, igaz, hogy eleg paraszt gyakorlat de hasznal, nem is kicsit!

2010. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
en vagyok az utolso azt hozzateszem, hogy 16 vagyok, szal sztem neked is be fog valni!Sok sikert!
2010. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Megint en vok meg azt elfelejtettem, hogy figyelj oda a legzesre.Ne szoritsd magadba a levegot mikozben erolkodsz mert azzal csak a szived olod meg.Fekvotamaszkor akkor vegyel levegot amikor kinyomod magad es mikor visszaengede magad akkor fujd ki.Tehat fel levego be, le levego ki!Amugy a fekvotamasz jo mert erositi a mellizmot, a hatizmot es a karizmot is!
2010. júl. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!