Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy 4 hónap alatt...

Lehetséges hogy 4 hónap alatt 5 centit nől a kezem? 29-ről kb 34-35 re.

Figyelt kérdés
Bicepsz Tricepsz edzéssel....1 tömegnövelőt szedtem csak,nem valami nagy cucc....power mass. 2 hétig tartott.Most is így fog nőni ha havonta veszek 1-et vagy beállt egy ekkora alapra és lassabban?rendes edzéstervel sok pihenőkkel csinálom tehát nem összevissza.
2010. júl. 26. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocs, de ezen irtó jót röhögtem...

"Nőlni" semmiképpen sem "nől", max. "férfil"... A kezed nőtt 35 centisre, vagy a karod? Nem mindegy... :)


Szóval szerintem mielőtt tömegnövelő szereket kezdesz szedni, legalább az anyanyelvedet tanuld meg. Bár kétlem, hogy ilyen értelmi képességekkel ez menni fog...

2010. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 clint ***** válasza:
Az elsővel egyetértek. Amúgy a kérdésre válaszolva, nem fogy mindig ugyanúgy nőni, sőt, ha nagyon nem értesz hozzá még az is lehet csökkenni fog.
2010. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!