Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Már 2hónapja edzek és nemrég...

Már 2hónapja edzek és nemrég kezdtem el tömegnövelőt szedni. De mióta elkezdtem szedni az arcomon meg mindenhol csomó kis pattanás kezdett el kijönni. Mitől van?

Figyelt kérdés
Mások aztmondták h. túl sok fehérjét viszek be. De én most 80kg vagyok. Szóval napi 160g fehérje. A hypermass 5000-ből napi 2 adagot tolok be. És azz összesen 32 fehérje. + lefekvés elött brutal muscle on fehérjét amibe vanmég 23g. Szóval összesen 55g-ot viszek be étrendkiegészítőkből. Viszont nemhiszem h. rendes kajából bevinném a maradék 105g-ot vagy többet. Szóval mitől lehet ez a pattanásos dolog?:S
2010. júl. 26. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
hormon dolog lehet!
2010. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert még keveseltem is ezt az adag fehérjét és gondoltam ráteszek mégegy adagot és akkor 78g porokból. de így h. mióta szedem hypermasst eléggé csúnyalett a bőröm. megdobni megdobott mert 2 hét alatt 76-ról 80kg lettem. lehetséges h. allergiás vagyok rá? F/16
2010. júl. 26. 13:05
 3/8 clint ***** válasza:

az edzés hatására, nő a tesztoszteron. A hormojaid a plafonon vannak.

Sokan mondják, hogy a fehérjéktől jönnek, pláne a tejsavótól, de erre nem hiszem, hogy lenne magyarázat.

Ha kifejezetten a proteinportól jönne ki akkor idősebbeknél is előfordulna.

2010. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, a hormonos dolog miatt. Annak idején pl. voltak olyan hormon tartalmú doppingok amitől pattanásossá vált a szert használó háta, arca, karja, hasa. Én erre gondolok, de nem bizti, hogy ettől lehet neked is.
2010. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor amint elfogyott a hypermass váltok. Mert amióta szedem azóta van a dolog :S
2010. júl. 26. 13:43
 6/8 anonim ***** válasza:

a, Érzékeny vagy valamelyik összetevőjére

b, Amit clint mondott


13:42

Szerintem írná a kérdező, ha ilyeneket használna, akkor egyértelmű lenne a dolog... De mivel nem írta ezért ezt kizárnám...

2010. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl edzés hatására tűntek el a pattanások az arcomról, mióta 2 hete kényszerpihin vagyok, újra előjöttek... :\
2010. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja,szerintem is az edzés miatt megemelkedett tesztoszteron szint,vagy nem mosol rendesen arcot,törülközőt.

A fehérjének nincs hozzá köze.

Ha zavar akkor kozmetikus,vagy aknenormin.Az kiszárítja a bőröd 2 hét alatt.

2010. júl. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!