Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondiztam, lesérültem, összees...

Kondiztam, lesérültem, összeestem, van 1 hónapom, hogy formába hozzam magam lehetséges?

Figyelt kérdés

Elszenvedtem egy sérülést, ami miatt ki kellett hagynom jó pár hetet a kondiból, ám szeptemberre jó volna újra formába jönni. Feljött majd 10 kiló plusz is.


Szerintetek szeptemberig le tudom adni a 10 kilót és tudok valamennyi izömtömeget felpakolni?


Tudom, hogy a kettő együtt nem igazán működik, de nagyon muszáj lenne :)


Páratlan napokon 2 edzést tatok, Párosakon 1-et, és 3 naponta edzek egy izomcsoportot a vádli és a has kivételével.


Emellett napi 200g-ra csökkentettem a CH bevitelt. És 300 köré növeltem a fehérjét.


196cm vagyok és 99 kiló :\


2010. júl. 27. 03:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak "bogyók" amivel biztosan sikerülne de ezeket nem javaslom(persze ha nagyon muszáj akkor más).Ha mégis erre szánod rá magad akkor pm.Ha maradsz a naturál módnál akkor így majdnem jó.1 edzés elég nem kell 2.Azzal csak túledzed magad vagy megint lesérülsz.Mivel gondolom elég régóta űzöd ezt a sportot a 3 nap az szerintem elég bár én inkább az 5re szavazok.

Vigyél be kardió vagy aerob edzést mindenképpen.Akkor sikerülhet

2010. júl. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Itt is megköszönöm a segítséged!
2010. júl. 27. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!