Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem tudtok valahol amatőr...

Nem tudtok valahol amatőr akrobatikus rock and roll tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ami nem egyesület, nincsenek versenyek és idősebbek is vannak,szóval teljesen amatőr. Tudom, hogy erre nincs nagy esély, mert fiatal lányok sportja és versenysport, de abbahagytam és a mozgásformát folytatni szeretném,csak a versenyek és a plusz költségek (ruha, versenyengedélyek, stb) nem hiányoznak.

2020. ápr. 13. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg ilyet szerintem nem fogsz találni. Sok klub a túlélésért harcol, felnőtt képzések eleve ritkák, mint a fehér holló.Helyszíni személyes kontakt nélkül, interneten keresztül nekiállni oktatni bárkit is "különórán" keresztül, merész vállalkozás. De azért próbálj meg ráírni valamelyik egyesületre, mondjuk a Magicre, hátha valamelyik tanár ebben lát fantáziát és elvállal. Párod, csapatod érthetően nem lesz, egyedül ugrálgathatsz a szobádban. Az egyesületek tartanak internetes edzéseket most, de a sajátjaiknak, hogy ebbe hogy tudsz becsatlakozni, mindenkinél változó.
2020. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most léptem ki egy egyesületből több mint egy évtized után, nem szeretném versenyszerűen űzni, márpedig ezekben az egyesületekben az van
2020. ápr. 16. 22:22
 3/4 anonim válasza:
Ha érdekel írj privátban, ismerek egyet, ahol ne versenyszerűen űzik, kb 15-19éves korosztály
2020. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Masters, Musztáng, Island Rockck, DanceCode ezeknek 100% hogy van ilyen resze ahol nem kell versenyre jarni!

Irj egy neked szimpatikus egyesuketnek, hogy mit szeretnel csinalni tisztazd veluk es akk ugy fognak elhelyezni !!

2021. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!