Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyáshoz a távolságot vagy...

Fogyáshoz a távolságot vagy inkább az intenzitást növeljem?

Figyelt kérdés

Elkezdtem rendszeresen futni, sajnos még nem bírok túl sokat, de nagyon kitartó vagyok. Szeretnék fogyni, ehhez mi éri meg jobban? Inkább kocogjak, de hosszú távon, vagy álljak rá pl öt kilométerre, de azt minél hamarabb?

A táplálkozás része rendben van.

25/N



2020. ápr. 17. 15:49
 1/1 anonim válasza:
Én hétről hétre növelném az edzés hosszát időben, elvileg a fogyáshoz nem kell gyorsan futni (min. 40 percet kocogj). Úgy fuss, hogy még tudj közben beszélgetni. Lehet, hogy az első hónapokban lassú leszel, de megéri, türelem! + heti egyszer érdemesebb gyorsító edzéseket végezni, pl. 3 perc kocogás, majd 3 perc tempósabb futás, ezeket 3x-4x váltogatni. Vigyázz, hogy ne sérülj le, mert akkor hetekig bukod ezt a mozgást és elmegy tőle a kedved! A jó futó türelmes! ;) hajrá!
2020. ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!