Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezek a Chloe Ting challengek...

Ezek a Chloe Ting challengek tényleg annyira jók amennyire dicsérik őket? De ha ennyire gyorsan és ingyen lehet szuper -formákat elérni, miért van annyi elhízott, formátlan nő?

Figyelt kérdés
Érdemes megcsinálni valamelyik programját? Életemben nem hallottam még az ő nevét a gyakorin kívül, itt meg nagyon dicsérik. Többen azt írták, hogy meg félrekajálás mellett is látszott eredmény. Nem hinném, hogy a magyar gyakorizók mind a Chloe fizetett reklámozói lennének :D Tényleg ennyire jó? Teljesen kezdőnek melyik programját ajánljátok? Formátlan, skinny fat alkatom van, maximum 5 kiló vagy kevesebb felesleggel. Szeretnék formába jönni, nem mondom hogy a bikiszezonra, mert egyrészt az mindjárt itt van, másrészt iden valószínűleg nem is lesz, de azért minél hamarabb jó lenne. Persze én nem kajálnék félre mellette.
2020. máj. 23. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Én inkább arra gondolnék, hogy egy megszállott ajánlgatja itt.
2020. máj. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

Miért olyan nagy cucc az a csaj ?

Én is folyamatosan látom, hogy róla kérdeznek de pl az instán az összes nő ugyan úgy néz ki, semmi kiemelkedő nincs benne ami alapján azt mondanád, hogy ő komoly szinten fitnessel foglalkozik.

2020. máj. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
A helyzet az ezekkel a kezdő edzéstervekkel, hogy megveszed húszezer forintért és működik, mert kezdőként akármit csinálsz, lesz eredménye. Aztán ajánlgatod másoknak és ők is ugyanígy le lesznek húzva. Ez igaz chloe tingre és a fitness youtuberek 95%-ára. Amúgy Greg Doucette szentelt egy videót chloéról, ez nem jó jel.
2020. máj. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
ÉS tudom, hogy ezek a chloe csellendzsek ingyenesek, általánosságban beszéltem az előbb.
2020. máj. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Na. Akkor most tisztázzunk valamit. Chloe Ting challenge-i nagyon hatásosak. Kezdőnek én inkább az 1 hónaposakat ajánlanám, de nincs kifejezetten kezdőszett. Ha viszont gyors eredményeket szeretnél, akkor a 2 heteset próbáld ki. Nagyon nehéz az elején, de megéri.
2020. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Van kismilliószor jobb ilyen edzéstervek. Focus T25 és társai. Ez a Chloe Challengek a média marketing miatt lettek népszerűek, nem azért, mert annyival jobb lenne.
2020. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 te egy gyerek vagy, igaz?

Egyébként vasárnap elkezdtem egy két hetes programját, a 2 weeks summer shred nevűt. Végülis veszíteni valóm nincs vele, ha meg tényleg annyira jónak fog bizonyulni, az szuper.

2020. máj. 26. 21:28
 8/9 anonim válasza:
16%

Kedves kérdező, igen az vagyok de nem az a lényeg. :D

A program mellett kerüld az olyan ételeket mint például: burgonya, (édeset lehet) fehér kenyér és a feldolgozott élelmiszereket. Majd mindenképpen írd le a változásokat! :)

2020. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Szia kérdező, mi lett az eredmény? Én is most nézegetek ilyeneket, de nem tudom, mibe érdemes belekezdeni.
2020. jún. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!