Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem/ennem?

Mit kéne tennem/ennem?

Figyelt kérdés
kb 9 hónapja járok konditerembe. nem akarok hatalmas izmokat, de szeretném, ha szép tónusosak lennének. az elején még elég jól ment, de kb 3-4 hónapja nem fejlődök semmit, sőt azt veszem észre, fogynak az izmaim...alsó hasizmom nincsen is nagyon..mm nem olyan szép lapos a hasam..mm lapos, de nem izmosan. lehet keveset eszem? vagy túl sokat? vagy az a baj h minden nap edzek kb 2,5 -3 órát aerob mozgással együtt?
2010. júl. 30. 14:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
akkor most megnyugodhatok?! csak mert annyit edzek, és úgy érzem semmi eredménye..egyébként tegnap kicsit bezabáltam, és most rosszul érzem magam..
2010. júl. 30. 16:24
 12/19 clint ***** válasza:

de amugy ha linkelnél egy képet jobban meg lehetne mondani, hogy most fogynod kell, vagy izmosodni vagy vmi...

(persze felöltözve:D:D)

2010. júl. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

[link]


íme..de nem tudom, a lában vmiért vaskosnak tűnik ezen a képen...pedig nem az...lehet a háttér miatt...de nem is a lábammal van bajom...

2010. júl. 30. 16:53
 14/19 anonim ***** válasza:

Hali! én nem értem mit akarsz változtatni magadon ha valóban te vagy a képen. Sok korodbeli lány szeretne igy kinézni mint te . Napi 1 óra kardió izlés szerinti gépen utána egy fél óra súlyzós edzés :oldalemelés,bicepszhúzás,lórúgás,guggolás mellett izmosodhatsz ha testsúlyodnak min 1.5g fehérjét adsz, ehetsz gyömölcsöt de mértékkel.Amúgy nicole scherzingernek egyáltalán nincs példaértékű alakja genetikailag vékony testalkata van, semmi izom nincs rajta. Meglátásom szerint te jobban nézel ki.


17/F

2010. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

hát..köszönöm szépen a bókot. ám én vagyok a képen

tudod sztem egy nő sincsen megelégedve magával, szóval...

nem tom, nekem nagyon tetszik nicole alakja,

2010. aug. 2. 08:08
 16/19 anonim ***** válasza:

Na vazze, ha nekem ilyen alakom lenne, már nagyban a strandon feszítenék ...


Egyébként aerob és súlyzós edzés nem jó egy napra. Az aerob edzések nem kedveznek a nagy izomzatnak, rajtad meg már zsír semmi, amit le lehetne szedni vele.

Sportolhatsz naponta, de akkor egyiken legyen aerob heti 3x, másik 3 napon súlyzós, maradék 1 pihinap. 24L

2010. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
köszi szépen..megpróbálom... :)
2010. aug. 2. 12:36
 18/19 clint ***** válasza:
sztem sincs gond az alakoddal, ha egy picit vékonyabb lesz a lábad az okés, de nem olyan nagyon szükséges.
2010. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
lábamon nem akarok vékonyítani, ezen a képen vhogy elég vastagnak tűnik tényleg, de nem ilyen..a formája sem, meg semmi, a vádlim és a combom között sokkal szebb az íve, mm a térd részénél...de ez már elég régi kép is, de nem volt más...
2010. aug. 3. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!