Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc TRX-es...

Melyik a kedvenc TRX-es gyakorlatotok?

Figyelt kérdés
Most szereztem be egy TRX-et és kíváncsi vagyok kinek melyik gyakorlat vált be a legjobban :)

2020. jún. 6. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

Nekem gyűrűm van, mert hosszabb távon ezt hasznosabbnak láttam magamnak (bonyolultabb gyakorlatokat is akarok csinálni, nem csak az alapokat). Viszont az alapgyakotlatokból ugyanazt el lehet végezni itt is ott is.


Én nagyon szeretem csinálni vele a kézállásba emelést (fekvőtamasz pozícióban a lábad be van akasztva és a végén meg a felsőtested merőleges a talajra a lábad meg attól függ milyen magasan van a gyűrű, de pl vízszintes).


Fekvőtámaszozni is jó rajta mivel instabil.


Aztán törzse ilyen "haskerék" jellegű gyakorlat hogy fekvőtámasz poziból előre kinyújtom a karjaimat aztán visszahúzom őket.


A magassággal lehet nehezíteni, könnyíteni.

2020. jún. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
41%
Trxel is lehet nehezebb gyakoratokat csinálni... Aki nem ért hozzá vagy lusta foglalkozni vele annak ott a gyűrű... 😴
2020. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!