Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki edz az mindennap jól néz...

Aki edz az mindennap jól néz ki? Vagy nekik is van olyan nap mikor kevésbé izmos a karjuk, nem annyira tonusos a hasuk? Mert nekem van olyan mikor nagyon szép kidolgozott meg olyan nap is mikor szintén látszik, csak nem annyira.

Figyelt kérdés

2020. jún. 16. 12:28
 1/3 anonim válasza:
Szia... hááát... van amikor bűnbe esek és nem tudom tartani a mértéket és bezabálok szó szerint, na olyankor fel vagyok püffedve és nem annyira látszanak a kockakezdemények a hasamon... ha rendesen étkezek és tartom a mértéket, akkor szépen látszik, hoyg alakul a testem.
2020. jún. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Mit ettél előtte lévő nap, mennyit. Egy aktívan sportoló személy is csak ember, nekik is vannak rosszabb napjaik, amikor jóval többet esznek a kelleténél. Másnapra ez látszódni is fog, de ez csak víz. Pár nap múlva mindez szépen le is megy, ha visszatér a "normál" étrendre.
2020. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindig látszanak a kockák a hasamon. Kár, hogy a bordáim is. :D Viccet félre téve, én a másik oldalon vagyok, hogy nehezen hízom. Vannak napok, amikor úgy érzem, mintha "áttörést" érnék el, és szednék fel valamennyit, de előfordul, hogy 1-2 napig nem tudok úgy étkezni ahogy kéne és megint csontosnak értem magam. Szerintem ez természetes, ha nem tudsz minden nap tökéletesen teljesíteni edzés vagy étkezés tekintetében.
2020. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!