Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb kardió gép...

Melyik a legjobb kardió gép zsírégetésre illetve a megfelelő testsúly elérése után az egészség megőrzésére?

Figyelt kérdés
Futópad, Szobakerékpár, Elliptikus tréner, Evezőgép, Lépcsőzőgép, Taposó gép közül melyik a legjobb?

2020. júl. 2. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Amelyik tetszik neked
2020. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem is a gépet, hanem a pulzust figyelem minden esetben. Neked is azt javasolnám, hogy pulzus szám es egyébként válaszd, amelyik neked tetszik, amit szívesen csinálsz.

Mondjuk nőként a lépcsőző far -és combizom formálásra sem rossz.


Én váltogatni szoktam, mert hamar megunom ugyan azt a mozgást, ill. tűzök ki célt (pl. 10 km x perc alatt meg kell csinálnom) és ha megvan, gépet váltok, aztán azon is kitűzök valami elérendő célt, így motiváltabb vagyok, mert amúgy nem szeretem a kardiot. (:

2020. júl. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!