Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » DOMYOS INTENSE RUN futópad...

DOMYOS INTENSE RUN futópad vélemény szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanában szeretnék beszerezni otthonra egy futópadot, csak nem tudom hogy mire számítsak egy ilyen futópad vásárlásakor? Szerintetek megéri az árát? És ez a márka szerintetek megbizható? Néztem a DOMYOS RUN100as futópadot is de arra azt írták hogy nem annyira megbizható, meg hogy 1 év intenziv használat után megadta magát. Véleményeteket szeretném kérni, hátha aki ért hozzá. :D igen tudom hogy írni fogjátok hogy menje ka szabadba futni, de falun lakok és egyedül szörnyűnek érzem a futást kinnt, illetve járok terembe is futni, de csak heti 3x,és minden nap, minimum 7ből 6napon szeretnék futni, mivel célom a szálkásítás, nem kell olyan sokat leadnom körülbelül nagyon max 15kg, de nyugi normálisan is étkezem mellette :D

2020. júl. 27. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél, egyébként ne fuss +15 kg felesleggel, nem tesz jót hosszútávon az ízületeknek.
2020. júl. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nézd én mint futó tudom, hogy futópadon futni kb fele annyit sem ér mint a tényleges futás. Egész más izmokat mozgat az és kevesebbet.

Nem ismerem a fent említett terméket, de bármilyen futópad pénzkidobás. Tudom, hogy nehéz elindulni egyedül, de sokkal hamarabb élered a célod.

Próbáld meg lefutni a szabadban azt a távolságot amit a padon lefutsz egy alkalommal. Nem fog menni.

Szóval bocs, hogy nem segítettem, de hátha megfontolod.

2020. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!