Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyek a legjobb akrobatikus...

Melyek a legjobb akrobatikus rock and roll csapatok Pesten?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok évek óta rock and rollozok, szeretnék csapatot váltani. Melyikhez érdemes mennem?( heti 3 edzést, egy két versenyt szeretnék.)

Javaslat?



2020. aug. 23. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát a legjobb csapat a The Szupergirls de ha te csak heti 3 edzés és egy két verseny akkor sztem bármelyik egyesülethez mehetsz itt Pesten az összes jó csak az elején tisztázád le velük !! De most igy sajnos nem tudok olyan csapatot !!

Masters, Musztáng, Fanatic, Rockin Board, Tornádó, Magic (bár ők a versenyekről híresek), DanceCode, Island Rock, Rók and Roll most hirtelen ennyi egyesüket jutott eszembe ! A Musztangot meg a Masterst tudom hogy ott szinte biztos találsz ilyen csapatot a többit nem tudom ! De hívd fel a neked szimpatikus egyesületet és érdeklődj !

2020. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy milyen szinten űzöd. Az mondjuk elég meglepő, ha 17 éves vagy és nem tudod, melyek a legjobb csapatok a világ legeredményesebb lányformációs bajnokságában. Mi a konkrét célod, hová akarsz eljutni? Vébét akarsz nyerni? Mert akkor nyilván olyan egyesülethez érdemes menni, akik világversenyzőkkel foglalkoznak, és nem mellesleg vannak eredményeik is.
2020. aug. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát heti 3edzessel Tornádót tudnám mondani meg az Island Rockot, de ott van a Rockin Board, Musztáng mar az se olyan nagy mint anno mert a nagyresze átment a Fanaticba, Rók and Rollt is megkérdezheted, a DanceCode már a Magiccel van !! De meg talan a legjobb a Masters!! Az jo egyesuket is es van olyan resze ahol csak heti 2-3edzes van !! De meg ott van a Pink Panthers is

Ha viszont profi szinten szeretned csinalni akkor Rock and Magic és Fanatic!!

2020. okt. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még a 4Muskétás is jó egyesület ott csinálhatod profi és nem profi szinten! Én annó ott kezdtem de mostmár a Magicbe vagyok!
2020. okt. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!