Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 20 éves koromig sportoltam,...

20 éves koromig sportoltam, azóta viszont semmit. Most vagyok 28. El tudom érni még a régi formámat?

Figyelt kérdés
Nem híztam nagyon meg, vagy ilyesmi (175cm/75kg), csak átlagos lett a testalkatom a korábbi vékonyhoz képest. Viszont azóta csak ültem a fenekemen, pocsék kondim van, csodálom, hogy nem lett valami bajom, annyira nem végeztem semmi mozgást. Szó szerint semmit nem mozogtam az egyetem óta. Mire kell figyelnem, ha újrakezdem? Vissza tudok még rázódni abba a formába? Nem kell féltenem magamat, pl. az ízületeimet vagy akár a szívemet, lévén, hogy régóta nem mozogtam semmit?
2020. dec. 15. 23:03
 1/7 MadSeal ***** válasza:
100%
Akár jobb formába is.
2020. dec. 16. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy, és gondolom, előtte sem voltál profi sportoló, ezért teljesen egyetértek az 1-es válaszolóval. A leírásod alapján túl sokat agyalsz (már bocsánat, hogy ilyen egyszerűen fogalmazom meg), egyszerűen neki kell állni, és rálépni a gázpedálra, ha jó formába akarsz kerülni.
2020. dec. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
simán
2020. dec. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Természetesen igen
2020. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 18-22 éves korom között viszonylag aktívan futottam, utána nem volt túl rendszeres, csak hébe-hóba, el is veszítettem nagyrészt az erőnlétemet. Aztan most 33 évesen újrakezdtem, 1 év alatt jutottam el ugyanodáig félmaraton távig, felette már jobb vagyok mint valaha.
2020. dec. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán még van időd
2020. dec. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ízület... Nem kell félni, ha helyesen végzed a gyakorlatot és egy kis bemelegitessel kezded...
2020. dec. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!