Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzőtermekben hogy ismer...

Edzőtermekben hogy ismer mindenki mindenkit, ha "Mi ide nem beszélgetni járunk!"?

Figyelt kérdés

Még a amikor nem volt vírusos lezárás mindenhol és jártunk edzőterembe, láttam hogy mindenki köszön mindenkinek, látszik ismerik egymás dolgait, beszélnek is egymással edzés mellett, után. Utána együtt kávéznak, kajálnak stb.


Egyszer meg mertem kérdezni gyakorin ilyen témával kapcsolatban, hát jól megkaptam, hogy edzőterembe edzeni kell járni, nem barátkozni és beszélgetni.



2021. febr. 5. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokan hivjak az ismerosoket de ott is lehet haverkodni. Oltozobe pl vagy edzes utan egy turmix vagy kaja. Edzes kozben is mondjuk beszall valaki valakihez mert sokan vannak vagy csak segitseget ker vagy te tole. Adtol meg nincs vegigdumalva az edzes ha a masik is edzes miatt jar le. Sot meg jobban is meg tudjatok nyomni. (Ha meg nem olyan akkor udavriasan leoffolod h bocs de feltartassz) Utana mar mindig koszontok egymasnak meg dumaltok par szot. Elvegre eleg hasonlo erdeklodesu emberek jarnak oda.
2021. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bullshit. Ha valaki nem hiper kardiós köredzést végez, vagy egyéb kardiógépek miatt jár kondizni akkor lesz pihenőidője, ahol nem az életéért zihál, szóval tud beszélni. Úgy ahogy az edzés végén, az elején, és az öltözőben is. Az mondjuk igaz, hogy egy vad idegen, ha odamegy kokettálni, akkor annak nem szoktak örülni. Ez kialakul, idővel.
2021. febr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!