Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lett kockahas...

Mennyi idő alatt lett kockahasad? Írd le légyszi azt is hogy mennyit edzettél, miket edzettél, mennyit és miket ettél egy nap!

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 00:35
A kérdező szavazást indított:
1-2 hónap
2-4 hónap
4-6 hónap
6-8 hónap
8-10 hónap
10-12 hónap
1-másfél év
Másfél-2 év
2-2 és fél év
Egyéb : leírom kommentbe
12 szavazat
 1/8 Metionin ***** válasza:
Követem ha nem baj, épp kockahasra gyúrok :D
2021. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1-es: Ohh akkor hajrá neked is!! Hány éves vagy? Nemed? És mikor kezdtél el edzeni? Miket és mennyit szoktál edzeni?😁
2021. febr. 19. 14:02
 3/8 Metionin ***** válasza:
30 vagyok, nőstény nagyon gyors anyagcserével, ektomorf alkattal, szóval rám nehezen jön izom. Alapvetően balettozok, szóval vékony szálkás alakot képzelj, amellé edzek heti 1x súlyzókkal (ebben van kar, váll, mell szóval amit a balett annyira nem izmosít de hülyén nézne ki a beton lábak meg fenék mellé a plöttyedt kar/váll) és pár hónapja kezdtem el külön direkt hasra heti 2x. Hasra csinálok hasprést, navászana, ardanavászana jógapózt sokáig kitartva, planket, néhány baletthoz szükséges gyakorlat is edzi az alsó hasat mint többféle lábemelés meg gyertyákat, ezt most itthon vízszintesben tudom csak de a teremben döntött padon csináltam. Most "csíkhasam" van inkább és a felső 2 kocka kezd kiütközni nyugalmi állapotban, bedurranva az alatta lévő 2 is. Főleg azért írtam mert kíváncsi vagyok hogy az alsó részre ki mit csinál mert az kockásodik be a legnehezebben, főleg a nőknek.
2021. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Par honap eleg. Nekem 2 is. De akk mar brutal. Persze attol is fugg h milyen a genetikad, h allsz most, meg mennyi lemondasra vagy hajlando erte.
2021. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2 hónap alatt kockahasad lett? Mennyit edzettél és miket? Mennyit ettél?
2021. febr. 19. 20:15
 6/8 anonim ***** válasza:
En evek ota edzek csak nem tartom kockasan a hasam hanem altalaba tomegelek. Evente 2x "lepucolom" Akkor 2 het alatt 6kg lemegy. 2 honap alatt akar 15 is. Sima testepito versenydietas etrend. Napi 6 kaja. Heti 5x1.5 ora edzes utana altalaba 12 ora fizikai melo 40fokba. Csak hus, rizs, zoldseg, zab, tojas meg viz kb. Semmi csalas. Hasazni am heti 1-2x szoktam. A nagy sulyos gyakorlatok elegge erositik a hasat is.
2021. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8%
De nemhiszem h barki szeretne ezt xD Ehhez elvetemultnek kell lenni.
2021. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

180/72 F (29)

Mindig vékony alkat voltam, kevés kellett hozzá, hogy kockás legyen, mert alig takarja valami. Ezzel együtt "finoman" kockás, nem beton. Viszont így megfelel. Ha feszítem, kijön a komolyabb forma. Kb. 11-12% a testzsír. Volt, hogy annyit nyomtam a hasat római padon, hogy kijött az aranyerem (300-as ismétlések többször is). Azóta hanyagolom és néha végzek statikus, kitartó gyakorlatokat, homorítás stb... a gyakori homorító gyakorlatok során viszont zsírdaganat alakult ki a farokcsontomnál. Lehet, hogy véletlenül pont akkor, de ahogy levették, nem folytattam a rengeteg mély homorítást és azóta nincs gondom vele (pedig azt mondták, ez visszatérő probléma lesz - azóta eltelt 5 év és semmi).

2021. febr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!