Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen irányzék kell egy...

Milyen irányzék kell egy 5,5-üs légpuskára? többi lent!(Őszintén ennek nem tudom mi a jó kategória ezért kérlek ne szóljatok le.)

Figyelt kérdés
Na az van hogy örököltem egy légpuskát amire nem tudom milyen irányzék kell mert az nem volt rajta mert elveszett. A fegyver típusát nem tudom csak azt hogy 5,5-ös. Aki ért a fegyverekhez az írhat privátba és megmutatom mert ide sajnos nem lehet képet feltenni. Slavia 630-asnak mondták de nem az. Igaz hasonlít rá de az irányzékot nem kell felszerelni rá hanem rá kell húzni. Milyen irányzékot vegyek rá mert nem nagyon értek ehhez viszont nagyon jó móka lőni.(szabályokkal tisztába vagyok.)

2021. márc. 21. 18:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!