Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Reggeli előtt, vagy után...

Reggeli előtt, vagy után hasznosabb az edzés?

Figyelt kérdés

Be akarom vezetni az életembe az edzést, alakformálas miatt. Sokan mondták nekem, hogy reggeli előtt kell. Én viszont, ha nem eszek egyből felkelés után, vagy az első 20percbe, akkor már nagyon rosszul leszek.

Tud ugyan olyan hasznos lenni reggeli után is?

20l


2021. márc. 25. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor el is dőlt a dolog.
2021. márc. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogyne lenne hasznos? Ne egyél nehéz étet, és szerintem várj kb egy órát reggeli után.

Nagyon minimálisan befolyásolja a zsírvesztést azt, hogy éhgyomorra edzel. Arról nem is beszélve, hogy ha nem tudsz éhgyomorra akkora erőbedobással edzeni (márpedig sokan nem tudnak), mint ha ettél előtte, akkor ez a minimális előny rögtön el is veszett.

Szóval egyél nyugodtan.

2021. márc. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor a leghasznosabb amikor rendszeresen, kényelmesen és hatékonyan tudod csinálni.


Én ha előtte edzek akkor alig bírom, éhes vagyok, fáj a fejem, szédülök. Utána kozvetlenül megint nem tudok még vagy 1 óráig, de akkor meg már belekezdtem a napi dolgaimba, nem akarok kiszakadni a ritmusból, így este szoktam.

2021. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!