Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire reális ~400kcalt...

Mennyire reális ~400kcalt elégetni 40 perc alatt?

Figyelt kérdés

Vettem egy okosórát kifejezetten a sportoláshoz (honor band 5), ezelőtt sosem használtam ilyen készülékeket.

A legelső alkalommal egy súlyzós válledzés során használtam, ami kb. 40 percig tartott és ~410 kcalt égettem el az óra szerint. Nem volt egy nagyon intenzív edzés, csak ilyen átmozgató jellegű volt, ezért is furcsállom, hogy ennyit elégettem volna. Reálisnak számit ez?

(80kg vagyok és 177cm ha ez számít)


2021. ápr. 15. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem reális. Egy kemény, intenzív lábedzéssel sem égetsz el 400 kalóriát, egy átmozgató válledzéssel, ami 40 perces, jó, ha 100-150-et elégettél. (Ha a nem volt nagyon intenzívet úgy vesszük, hogy nem volt egyáltalán megterhelő, akkor még sokat is mondtam.)
2021. ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem reális, az a váll edzés tuti nem volt olyan intenzív, mint 40perc futás, aminél szintén kérdéses a 400kcal :D
2021. ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!