Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futócipő fontossága kevesebb...

Futócipő fontossága kevesebb mint amennyire mondják?

Figyelt kérdés
Pl. ha 15-20 ezer ft os decathlonosban futok akkor megserulhetek, es rosszabbak lehetnek eredmenyeim mintha 50 ezres Salomonban futnek?

2021. ápr. 20. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fontos a futócipő, de nem feltétlenül az ára. A Decathlonos cipők egészen jók, főleg a Kiprun sorozat, ami van hogy leértékelve 20 ezer alatt van. Persze nem jelenthető ki, hogy általánosan bárkinek jók, mert mindenkinek magának kell megtalálnia a megfelelő futócipőt, futócipőket.


Mindenesetre jópár ezer km-t elkoptattam Decathlonos cipőkben is, és nem volt velük gondom, egyébként a Kalenji, Kiprun mellett épp Saucony cipőket használok. Jelenleg van egy Kiprun KD Plusom, amivel jobban elégedett vagyok, mint a Saucony Ride ISO 2-vel, de van egy Saucony Kinvara 9-em is, utóbbihoz hasonló nincs a Decathlon kínálatában.

2021. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Sokkal hangzatosabb szöveg az, hogy "a futócipők nagyon fontosak, ebben nem szabad spórolni", meg effélék. Nem nehéz kitalálni, ebbe besegitenek az érdekeltek, a cipő forgalmazók, és a gyártók. De nem kell sokat gondolkozni azon, hogy kenyában milyen sokan mezitláb futnak (profin), milyen sokan nem áldoznak futócipőkre (csak éppen tudnak is futni). és ogy régebb is milyeneket futottak az emberek, anélkül, hogy elterjedtek volna a futócipők. Te döntsd el magadnak, hogy neked mi a helyes
2021. ápr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
felpróbáltam a decathlonban több cipőt is, egy sem passzolt a lábamra. ezen kívül még 2 boltban jártam és összesen csak a 4.-ben tudtam olyat találni amit felvettem és éreztem "na ez jó". egyébként asics-ot sikerült venni, de ugyan úgy megvettem volna a nike-t vagy bármi mást ha jó lett volna... nem azon múlik
2021. ápr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
minél drágább a cipő annál jobb
2021. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krisz85 ***** válasza:
40 ezred Salomon szetment a lábamon eredeti souriban vásárolt a csillapítása sem volt jó és a sárkányt is véresre kikezdte előnyt is mondják a gyorsfuzo rebdszere forradalmian jó. A futócipő a legfontosabb az érintkezik a talajjal és csillapit M pláne ha tulysolyod van ide értve a túl sok izmot is ami szintén tömeg
2021. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!