Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik küdzősport való lányokn...

Melyik küdzősport való lányoknak is?

Figyelt kérdés
és melyik amelyiket 15 évesen el lehet kezdeni?? (capoeiráztam már egy ideig)
2010. aug. 23. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs lányos küzdősport. Csak küzdősport van... ha félsz attól, hogy megütnek maradj a capoeiránál. Ha sportolni akarsz akkor box, ha pedig önvédelem akkor wing chun vagy krav maga.
2010. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Prímás Lancelot válasza:
50%
bármelyik. van egy ismerősöm (lány) aki már mindet(költői túlzás) űzte. most úgy néz ki mint egy gorilla. de nem szólnál be neki.
2010. aug. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
karate/kick-box 7 éve csinálom, tök jó vagyok benne, és az alakom is szép, bár ez alkattól is függ. amúgy nem lányos dolog, bár nálunk sok lány van
2010. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2010. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Saten, hidd el, a capoeirában is van elég rúgás, ami be is talál, volt már monoklim, szétrúgott vállam, combom, bordám, szétkönyökölt fejem, de láttam már kirúgott fogakat, betört szemöldököt, az más hogy a kezdőkkel, és hölgyekkel előzékenyen bánnak...
2010. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elhiszem, mert nincs róla infóm, még sohasem capoeiráztam így nem tudhatom. Viszont láttam videókat azért nem egy Vale tudo...
2010. aug. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

bemutatókon nem, de ajánlok neked kettő videót, az első egy mma-s videó (nem az a never back down-os amikor a csóka odacigánykerekezik és lecsapják, ez nem filmből van), a másik pedig egy capoeira versenyen készült videó... attól hogy nem ezt látja általában az ember, a capoeirának azért van egy elég durva oldala is ;)

http://www.youtube.com/watch?v=e0KfQE2-ZqA

http://www.youtube.com/watch?v=BBi-X1XzmXI

2010. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
shaolin kung-fu, azt akárhányévesen el lehet kezdeni.
2010. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!