Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rubint Réka-Napi 20 perc...

Rubint Réka-Napi 20 perc önmagadért. Tornázik rá valaki vagy tornázott?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy aki csinálta meddig milyen időközönként és milyen sűrűn? Szeretném ha leírnátok a tapasztalataitokat kinek hogyan vált be....
2008. dec. 7. 20:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

én már régóta csinálom (nem rendszeresen)-ha épp olyan kedvem van..heti kb 2x-az elején csak a felét birtam mert elég kemény egy kezdőnek-de én nagyon birom azt a csajt-a jókedve segit végigcsinálni-és bár én az evést enm mindig tudom kontrolálni, mégis izmosabbnak, formásabanak, jobb alakunak tűnök mióta hetente csinálom.Annak ellenére hogy néha bizony jól lakom és fel le ugrál a sulyom.

De szerintem aki tényleg kibir 2 hétig egy jó diétát és mellé csinálja a dvdt heti 3x-tuti lefogy és bomba lkja lesz.

2008. dec. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Én is csinálom rá, sztem tök jó bár a blokkok elnevezését kicsit konkretizálnám.
2008. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tuti torna, bár kezdőknek nem javasolt. Ahhoz, hogy eredményes legyen a mozgás legalább heti 3 tornára van szükség. Kombináld a gyakorlatsorokat. A 4X20 percnek ne vágj neki felesleges. És még egy jó tanács, szerintem a guggolós részt ne a fenékformáló résszel kombináld, mert az nagyon brutális úgy, és nem bírsz a fenékformálós részből annyi emelést csinálni, hisz a guggolásokkal a láb, és farizom már rendesen meg volt erőltetve. De a régi Réka programokkal is jól össze lehet kombinálni. 2X20 perc minden másnap tökéletesen elég.
2009. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

én egy hónapja minden nap végig csinálom a 4 * 20 percet.az eredmény elég szembe tűnő,nem hiszem,hogy felesleges lenne végig tornázni.ahogy Réka is mondja a külalakért megkell szenvedni.én így szenvedek...

de legalább van értelme!!!

2009. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Off: minden nap mind a 4X20 percet? Hát kissé nehezen hiszem, én elég edzett vagyok, több mint 5 éve Rékázok, de képtelenség lenne számomra fizikailag.
2009. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nem kötelező itt mindent elhinni,én tudom,hogy baromi kitartó vagyok(VÉGRE!!!!)és igenis végig nyomom a 4*20 percet!!!

ENNYI...

2009. ápr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
En kb fel eve kezdtem ezt az egesz torna historiat es en is minden masnap vegigcsinalom a 4*20 percet. Csak ajanlani tudom, megeri!!
2010. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Én 2,5 hónappal ezelőtt még 96 kg felett voltam, mára 18 kg-t fogytam. Erre a programra "csak" 1-1,5 hónapja tornázom, előtte SOHA SEMMIT nem mozogtam, de simán lenyomom a 4*20 percet, akár naponta!!!

De nem teszem, csak 3*20-at, a comb helyett reggelente futok. De minden nap végig csinálom a 60 percemet és megy simán, egyre jobban, szebben!


Úgyhogy nem valótlan az előbbi állítás!

2011. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hali:) Megkésvebár,de...

SZóval én a nyáron EGY HÓNAP ALATT(!!!) úgy kezdtem el fogyni ca. 70 kg-ról, in medias res elkezdtem diétázni, és az első napokban 60 percet szobabiciklizni. Aztán elkezdtem a napi 20 percet csinálni, a biciklizés után 1-2 blokkot nyomtam le. Aztán elkezdtem kocogni is, a fentiek helyett lazításként néha beiktattam egy 5 km-es esti futást. A 2. hét után 40-50 perc biciklizés után csináltam meg a 80 perc tornát, vagy reggel bicikliztem egy órát,éseste toltam le a 80 percet. Ekkor már lábsúllyal és step paddal. Természetesen pihenőnapok is voltak (heti 1-2), főleg, mivel egész nyáron az őszi érettségire készültem. Na,alényeg, hogy szeptemberre lement úgy 10 kiló, hogy némi izmot is magamra szedtem. Egyébként kb. 4 óra felé ettem utoljára, és este az edzés után már csak egy nagy adag fehérjeturmixot ittam.meg ettem egy almát,ha nagyon éhes voltam.

Csak sajnos a télen most a nagyját visszaszedtem (stresszzabálás:S), úgyhogy most irtó pipa vagyok magamra,és megint elkezdtem ugyanezt. A gáz az, hogy kicsit nehéz összeegyeztetni az érettségire való készülődéssel meg a sulival. Nem baj,ha idén nem is vesznek fel orvosira, legalább vékonyabban bőgöm át a nyarat:D

Szóval fel a fejekkel csajok,egyáltalán nem létezik lehetetlen:) Csak vasakarat is kell!:) (Nálam általában az elején némi düh is, ami katalizálja a folyamatot:)

2012. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Most szereztem meg ezt a tornát de még nem néztem bele / kezdtem el. Ezekez a blokkokat muszáj egy nap többet csinálni és feltétlenül egmás után ? vagy eredményes úgy is hogyha pl heti 4 alkalommal csinálok 20 percet ?
2013. okt. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!