Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tömegnövelőket ajánljat...

Milyen tömegnövelőket ajánljatok hízáshoz?

Figyelt kérdés

Nagyon vékony vagyok (55 kg), soha életemben nem tudtam hízni.

Lehet több evéssel tudnék hízni, de nem igazán megy, nem vagyok éhes, és nem tudom megenni annyi mindent.


Ezért gondoltam a tömegnövelőre tennék vele egy próbát. Egy kicsit edzenék még mellé, hogy ne csak zsír jöjjön fel, de 10 kg zsírnak is jobban örülnék inkább...


20.000 ft alatt melyik lehet a legjobb választás?


Erre a kettőre gondoltam:


[link]


[link]


Ezekből mindennap fogyasztanék kettőt, és akkor talán már összejön annyi, hogy hízás lesz belőle. Egyébként nincs semmi betegségem, kivizsgáltattam magam, pusztán genetikai okai lehetnek ennek.


2021. jún. 18. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Tömegnövelőt is ugyanúgy meg kell enni/inni. Ha nem vagy éhes, akkor azt se nagyon fogod tudni elfogyasztani, mert hányingered lesz.

A második linken egy sima szénhidrát van. Semmi nincs benne azon kívül, és annak is bő fele cukor. Ennek tudatában viszont vagy 3x drágább, mint kellene lennie. Az első nagyságrendekkel jobbnak tűnik.

2021. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2021. jún. 18. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi jelenleg a napi kcal, fehérje, ch, zsír beviteled?
2021. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg egyél kalória sűrűbb ételeket, pl olajos magvakat.
2021. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!