Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot kezdjek el?...

Milyen sportot kezdjek el? Többi lent

Figyelt kérdés

Nagyon sokféle sportot szeretek, sportos lány vagyok. Régebben úsztam és kangooztam. Jelenleg iskolai csapatban röpizek, de valahogy már nem igazán érdekel, csak hobbi szinten.

Néhány hete kitaláltam, hogy szívesen teniszeznék. Hallottam, hogy elég drága sport. Mennyire?

Tudtok más ötleteket és esetleg a tenisszel kapcsolatban lehetőségeket vagy egyesületeket Budapesten?



2021. jún. 22. 16:55
 1/2 anonim válasza:
Szerintem a tenisz nem drága sport. KB. 5 évig csináltam és nagyon élveztem. Az elején vettem 2 ütőt és pár labdát aztán ennyi. Nekünk nagyon keveset kellett fizetni évente, hogy mehessünk a pályára.
2021. jún. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a tenisz érdekel, akkor azt csináld. Azon kívül meg küzdősportok kiválóak még például. Neked, mint lánynak, jó kis kickbox, thaibox, box kiváló.
2021. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!