Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szoktatok-e félmeztelenül futni?

Szoktatok-e félmeztelenül futni?

Figyelt kérdés
Pár hete elkezdtem edzeni, van mikor lejárok a Margit szigetre futni, de van hogy csak ak környéken futok. Mivel eléggé melegem szokott lenni, így félmeztelenül szoktam futni, de eléggé vékony vagyok, így kicsit zavarban vagyok de így kényelmesebb lenne...
2010. aug. 26. 15:05
 1/9 anonim válasza:
100%
Feltételezem, hogy fiú vagy :) Ne zavarjon, hogy vékony vagy, Ti, fiúk szerencsések vagytok, hogy félmeztelenkedhettek :)
2010. aug. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nem :) Tesóm szokott.


Ne legyél zavarban, akinek nem tetszik a tested, az forduljon el, ilyen egyszerű :) Jogod van akkor és úgy futni, ahogy akarsz.

2010. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordult de csak akkor amikor 40 fok van. Amúgy nagyon veszélyes főleg falun. A sok néni mindig megállított XD
2010. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk, lányoknál elég érdekes lenne félmeztelenül futni. Egyrészt, mert a mell nagyon tud mozogni, másrészről lehet meg is büntetnének. :)

De te nyugodtan fuss így, ne érdekeljen ki mit gondol.

2010. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok 22 éves
2010. aug. 26. 17:20
 6/9 anonim válasza:
én szoktam, bár nem utcán hanem füves pályán szoktam futni, de asszem utcán se nagyon zavartatnám magam, szerintem fuss nyugodtan póló nélkül
2010. aug. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én csak utcán ilyen cigánykerék szaltó kézenálláskor szoktam félmeztelen mert ha futok az a pici zsírtől is lötyög a csöcsöm! xD Vagyis olyankor szégyelném magam!
2010. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 lóf4szJankó ***** válasza:
86%
En gyakran futok felmeztelenul ,de nem a meleg miatt ,akk is felmeztelenul futok ha nincs nagyon meleg .... azert mert k*baszottul kivagyok gyurva es ehhez meg full ki is vagyok tetovalva es szeretem ha megneznek.
2011. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Én meg otthonkában szoktam futni, szalmakalpban meg strandpapucsban, bugyi nélkül. :)
2011. ápr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!