Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ökölvívás vagy pedig konditerm...

Ökölvívás vagy pedig konditermi edzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon tanácstalan vagyok, alapvetően eddig amatőr szinten kocogtam 6 éven keresztül, illetve saját testsúllyal edzettem, lévén, hogy nem igazán volt más lehetőségem a faluban.


Most viszont elköltöztem egy városban, ahol van lehetőség boxolni is, vagy pedig konditermi edzésre. Nyilván mind a kettőt hobbi szinten gondoltam, az ökölvívást nagyon szeretem, 5 éve követem folyamatosan, illetve Youtube-on is nagyon sok meccset végig néztem, egyszerűen lenyűgöző sport.


A konditerem mellett pedig nyilván az szólhat, hogy ki ne akarna egy kisportolt testet :D


Szóval teljesen tanácstalan vagyok, mert mind a kettőt szeretném csinálni, és mind a kettőt ugyanolyan jónak tartom, de nem tudok választani a kettő között. (egyszerre a kettőt nem akarom csinálni, legalább is most nem)


Ti mit javasolnátok?


2021. júl. 8. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Menj először bokszra, az inkább technikai sport, amit érdemes minél fiatalabb korban elkezdeni. Kondizni később is nekiállhatsz (és a súlyzós edzés a bokszot is kiegészítheti később).

Hozzáteszem, hogy én elfogult vagyok, mert jobban szeretem a küzdősportokat, mint a súlyzós edzést (de azért mindegyik jó).

2021. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En regen heti 3x jartam boxra 3x meg gyurni
2021. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ökölvívást tanácsolom
2021. júl. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű box. Nyomjad neki, bátyja!
2021. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a konditermesek b zik
2021. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A boxolók kicsapnák a kondisok száját...
2021. aug. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!