Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék addig eszközök...

Hogyan tudnék addig eszközök nélkül megerősödni, hogy tudjak normálisan pakolni?

Figyelt kérdés

Falun lakok és jövő hónaptól fogunk eladni kukoricát. Na de ezzel az a baj hogy ma is segítettem pakolni 2 zsákot, de olyan szinten gyenge vagyok hogy egyett tudtam egyedül elvinni (azt is épp hogy) a másikhoz segítség kellet. (egy zsák kb 35 KG)

16/f


2021. júl. 18. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Funkcionálisan kell megerősödnöd. Neked teljesen feleslegesek az izolációs gyakorlatok. Hiába kezdesz el otthon bicepszezni, meg vállazgatni, attól nem leszel funkcionálisan erős.

https://www.youtube.com/watch?v=SANv3fsbgG4

Ezeket a gyakorlatokat kezdd el csinálni hetente ötször. Mindig melegíts be edzés előtt, mindig nyújts le edzés után. Ez valamennyit segíthet, de mindjárt itt az augusztus, úgyhogy addig nagy csodákat ne várj. Pár hét alatt nem lesz belőled Eddie Hall.


Viszont ha ennyire gyenge vagy és ennyire gyengének is érzed magad, akkor a táplálkozásoddal is lehet valami? Mennyit eszel? Naponta hány főétkezésed van? Miket szoktál enni? Meg úgy amblokk, milyen az általános egészségi állapotod?

2021. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Vegyél egy 20kilos boxzsákot(de ne zsákolj vele) Emelgetsd amennyit tudod, cipeld a válladon, tartsd meg egy kézzel stb. Csináld egy héten kb. 5x.m Meg plankelj mellette, hogy a gerinced is erősödjön.
2021. júl. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha van otthon kukorica akkor egy zsákot megtöltesz először 5 kg (kb) kukoricával. és hordod körbe

aztán 8 kg, 10 , stb. persze nem egy nap hanem szépen fokozatosan.

amíg eljutsz a 35 kilóig.

2021. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!