Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Borzalmasan csúnya állam van,...

Borzalmasan csúnya állam van, és dupla tokám, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Elég vékony vagyok, zsír nem sok van rajtam. De sajnos tokám az van, és ha kicsit is lehajtom a fejem, pl hogy telefonra ránézzek, már látszik a double chin. Emellett borzalmasan kicsi az állkapcsom is, és semmi éle sincsen. Lehet kezdeni valamit ezzel, hogy nagyobb és élesebb állkapcsom legyen? Vagy egész életemben ilyet hülye fejem lesz? Nem is akarok gyereket, borzalmasan ezek a gének. Amúgy nem tudom honnan jöttek, mert se fateromnak se muteromnak nincs ilyen álla. (nem nem vagyok adoptált, amúgy hasonlító rájuk). Csak én egy ilyen gyenge gagyi keresztezése vagyok kettőjüknek. Nincs egy jó kép rólam, mert mindegyiken látszik a hülye tokám, és még csak 22 vagyok
2021. szept. 14. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Növessz szakállat.
2021. szept. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igénytelen a szakállam is, nem nő egyenletesen, foltos.
2021. szept. 14. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!