Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Észrevettétek hogy a legtöbb...

Észrevettétek hogy a legtöbb oltott teljesítmlénye gyengébb lett ?

Figyelt kérdés
Boxolok és kondizok. A legtöbb sport társam aki beoltatta magát azt veszem észre hogy mintha gyengültek volna. Boxon szétverem őket lazán, azokat akik eddig velem egyenlőek voltak. Kondiban is kinézetre meg teljesítményre is gyengébbek. Nem mind, de a legtöbb.
2021. okt. 30. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
En nem vettem eszre 🤔 magamon se, mason se
2021. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én se mindenkire mondom, de durva
2021. okt. 30. 21:28
 3/10 anonim válasza:
40%
Változott az életük.
2021. okt. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Ekkora marhaságot még nem olvastam a Covidos időszak alatt, pedig tagja vagyok a humor oldalaknak. 😂😂
2021. okt. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Én egyedül edzek, garázsban, kezdetleges gépeken már vagy 5 éve. Oltás után kihagytam 1 hónapot, mert annyira szarul voltam hogy örültem hogy élek. Utána az első edzések drasztikusan gyengébb voltam, de összeszedtem magam. Azóta eltelt fél év, most kb. -10%-on vagyok erőben. Ez nagyjából stabilizálódott. Nem tudom, hogy az oltástól van-e vagy az edzéskihagyástól.
2021. okt. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Igen. Észrelehet venni
2021. okt. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Az semmi. Én bele is haltam az oltásba.
2021. okt. 31. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Engem meg békává változtatott,de már elmúlt.
2021. okt. 31. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21%

Én csak annyit vettem észre, hogy ugyanúgy lebetegednek és több van belőlük a kórházakban, mint a nem oltottakból, illetve amelyik országokban arányosan több az átoltott, ott van a legtöbb halott. Illetve sok barátom, ismerősöm szenved valami utóhatásban, egyik például megsüketült, ismerek valakit, aki egyik szemére megvakult, mentős barátaim ugyanarról számolnak be, hogy megnövekedett a sztrók esetek száma, a szívinfarktusok száma, persze mind-mind pár héttel oltás után következik be. Sajnos egy halálesetről is tudok. :( Amúgy egészséges középkorú ember megkapta az oltást, rosszul lett, aztán pár nap után elhunyt. Szörnyű. Természetesen magától a vírustól nem volt baja soha.


És egyébként igen, egyik barátom beszámolt erről, mint amit a kérdező ír, ő is mondta, hogy amióta megkapta az oltást, azóta ő is gyengébbnek fáradtnak érzi magát és nem érti miért.


Tragédia.

2021. okt. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

Utolso te

Mekkora troll vagy… vagy hulye?


Pl amit irsz “Amúgy egészséges középkorú ember megkapta- es meghalt”


Elarulom hogy minden nap meghal pàr egeszseges ember magyarorszagon barmilyen korosztalybol. Es ez igy volt a virus es oltas elott is.

Gondolkozni ér persze ha nem megy az nem baj csak ne bufogd tele az internetet a baromsagaidsal koszi

2021. okt. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!