Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túledzettség csoportos edzések...

Túledzettség csoportos edzésektől is lehet?(alakformáló,kangoo) 4 nap alatt 13 ilyen edzés jó?

Figyelt kérdés

Most teljesen belefér az időmbe. Azért a 13 edzésből 1 gerinctréning, tehát laza teljesen.

Centi/kg változhat ennyi idő alatt? Diéta mellett nyilván

...Csodákat nem várok, de örülnék minden kis sikernek.

A 4 nap után nem lenne vége az edzésnek csak most eddig tudok biztosan tervezni. Utána már a programjaimtól is függ, hogy mire tudok menni. Napi 2 minimum maradna, 1 nap pihivel. Így mennyi idő alatt érhető el látványos változás? Mondjuk mínusz 5 kg?



2021. nov. 1. 06:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha 4 nap alatt meg tudsz csinálni 12 edzést, akkor azok intenzitása nem lehet túl nagy, azért túl sok értelme sincs.

Én is járok csoportos edzésre, de 100% nem tudnék napi hármat lenyomni belőle, főleg nem 4 napon át. Pedig rendszeresen edzek, és nincs rossz kondim.

2021. nov. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Lehet túledzettség, ha nem vagy szokva ilyen szintű terheléshez. Amúgy napi 3 óra edzés nem túlzás, ha fokozatosan hozzászoktatod magad. Versenysportolók simán edzenek naponta 2*2 órát, versenyfelkészüléskor, edzőtáborokban még többet.

Korábban, amikor aktívan sportoltam, én is elmentem egymás után akár három órára és ennyi kellett, hogy megfelelő terhelést adjon.

Nem is csodát kell várni, hanem hogy a szervezeted hozzászokik az edzéshez, az ilyen szintű terheléshez és utána már igényelni fogod ezt. Meglesz az eredménye. Pár hónap alatt lényeges átalakulás várható, ha megfelelően étkezel hozzá. Ne feltétlenül súlycsökkenést várj, mert az edzéstől izmosabb leszek, az meg növeli a súlyt. De a formádon meg fog látszani. Hajrá!

2021. nov. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a motiválást! Pár hónap múlva jelentkezem az eredménnyel. Kíváncsi vagyok mit sikerül elérnem. :)
2021. nov. 1. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!