Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy rendes futócipőn, kényelme...

Egy rendes futócipőn, kényelmes ruházaton túl mennyire fontos, hogy milyen ruhában futok?

Figyelt kérdés

2021. nov. 6. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyáron majdnem mindegy, ahogy mordul az idő úgy kell egyre jobban megválasztani.
2021. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 stellaz ***** válasza:
Ha nem divat kérdést csinálsz belőle ahogy a futók 80 százaléka teszi, akkor ahogy az előttem szóló írja.
2021. nov. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanabban a ruhában futok télen, mint nyáron. Póló és rövidnadrág.
2021. nov. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor felcsapok egy melegítőalsót ami kényelmes,pulcsi alá meg veszek fel egy hosszú ujjú pólót aztán le van tudva.
2021. nov. 7. 09:59
 5/6 anonim válasza:
Ne pamutban fuss télen, hanem olyan anyagban, ami gyorsan megszárad. Legalábbis az alsó réteg legyen ilyen, különben a levezető kocogás/séta alatt könnyen meg lehet fázni.
2021. nov. 9. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd kialakul hogy mibe szeretsz futni. Azert nem art, ha sportruhaban futsz, mert direkt ugy vannak kialakitva, hogy megvedjenek a kulso hatasoktol, plusz vedenek sajat magattol is. Izzadsag, kidorzsoles. Ha elkezded komolyan csinalni, rajosz hogy ami most nagyzolasnak hangzik (specko ruha futashoz) azok igen is hasznos es szukseges befektetesek. En olcso markakat probaltam venni, most mar elkezdtem egy-ket markasabbat is venni.... Hat Meg tudom mondani a kulonbseg et. Meg igy is az olcsobb markasat veszem, plusz amikor akcios
2021. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!