Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13 évesen jót tesz ha súlyzózok?

13 évesen jót tesz ha súlyzózok?

Figyelt kérdés
Mert valahol azt olvastam,hogy nem nagyon érdemes.Ha tényleg így van.miért?
2008. dec. 14. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne hülyéskedj... akkor fejlődnek ki az izmok! NAGYON jót tesz!

Csakhogy: igazán csak a fekvenyomást ajánlom. Az nem teszi tönkre a gerincedet. És mindig párosban! Az egyik pihen (és figyel, persze) - a másik súlyzózik.

2008. dec. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a sportolókat általában 14 évesen kezdik gyuratni, és ez nem véletlen. 13 évesen még nem ajánlott, ha a legjobbat akarod kihozni magadból egyenlőre csak a saját súlyoddal erősits(fekvő, felülés, futás, huzodzkodás, tolodzkodás, kötél ilyesmi)
2008. dec. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyetértek, egy ideig elég ha csak fekvőzöl, felüléseket csinálsz meg ilyesmik, max kis súlyokkal vállra gyúrhatsz de a bicepsz, tricepsz még ráér 1 évet max 2t, addig is kondiban leszel, kialakítasz egy diétát és mire oda kerülsz, hogy gyúrj, már megfelelő étrended és tapasztalatod lesz, és talán ez egy kis önbizalmat is ad majd, hogy konditerembe járj! ;) Sok sikert. Bár én is előbb gondolkodtam volna, most sokkal jobb lenne
2008. dec. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csak jót tesz a profik is kb ilyenkor kezdik
2008. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindennkinek
2008. dec. 14. 17:58
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:D
2008. dec. 14. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!