Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Huligánok csak a fociban vannak ?

Huligánok csak a fociban vannak ?

Figyelt kérdés
Nem igen halottam más sportot ahol olyan szintű lenne a fanatizmus egy adott csapat iránt mint a fociban. Vagy csak én nem tudok róluk ?

2022. jan. 4. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem
2022. jan. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Sakkban is van
2022. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kosárban (legnagyobb csapatok szerbeknél, görögöknél, törököknél vannak), illetve hokiban (Svájc, skandináv országok) jellemző még focin kívül. De kisebb létszámban bármilyen csapatsport mellett megjelenhet. Főleg, ha egy klubnak több szakága van, és van egy nagyobb szurkolótábor, aki a többi sportnál is képviseli a csapatot. :)
2022. jan. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Politikában is vannak.
2022. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szülővárosomban volt egy meglehetősen hangos ultra csoport, és mivel legtöbbször a női josárlabdacsapat volt sikeres, ezért eleinte főleg arra álltak rá, miután kiesett majd feloszlott az elsőszámú városi focicsapat. Aztán mikor egy másik focicsapat feljutott, akkor álltak rá a focira, és szorították ki annak a csapatnak a jóval békésebb szurkolói magját.
2022. jan. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tájfutó haverokkal kitaláltuk egyszer poénból, hogy majd mi leszünk a tájfutó huligánok. Különösen váltóversenyeken a célban és az átfutó pontokon fogunk k.anyázni, dobálni a versenyzőket, piálni, szotyit köpködni, idővel meg külön kordonba fognak minket terepni a rendezők, ha nem tiltanak ki.
2022. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Az semmi, látnátok csak a golfos meg a snookeres ultrákat...
2022. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7:

Ha a kínai hatóságok nem figyelnek eléggé, a téli olimpián a curling döntőben petárdákat fognak dobálni a pályára a kanadai curling huligánok.

2022. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Én egyszer egy tollaslabda derbin kezdtem el hangosan k.rvaanyázni meg a bírót szidni. Azt hittem ott is így szokás.
2022. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#6!


MTB versenyeken képzeltük el, hogy a szurkolótáborok összecsapnak és montis huligánokként viselkedünk. Vagyis csak próbáltuk, mert elképzelhetetlen. Miért verekednék valakivel, mert másnak szurkol?!

2022. jan. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!